hoi, ik heb de afgelopen dagen gestart met ovu testen. nu zijn die van zo-ma- omowit en die van dinsdag heeft ineens een dikke streep en die van gister weer helemaal niks... ik heb deze testen vorige maand ook gebruikt maar toen bouwde die teststreep op in zichtbaarheid, nu ging het ineens van niks naar alles zeg maar... en dat op cd 10... (normaal is dat op cd 14) war raar.. hoe kan dit? heeft iemand uitleg? en kan ik nu beter nog een paar dagen door testen of kan ik er vanuit gaan dat dinsdag mijn ei is geweest? groetjes denise
Ik zou er vanuit gaan dat je ei is geweest.... Volgens mij hoeft het helemaal niet zo te zijn dat die testen opbouwen qua donkerheid van het streepje. Google maar eens op "LH-piek" en dan "afbeeldingen" aanklikken. Je krijgt dan wel plaatjes van grafiekjes met je hormoonspiegel. Je ziet dan dat je LH-niveau vrij constant laag is tot de piek. Dan schiet ie omhoog en daarna is ie ook weer weg. Omo-wit en dan een vette streep lijkt mij dus niet gek. Dat je de vorige ronde wel streepjes zag, betekent misschien dat je urine toen geconcentreerder was? Ik heb zelf de streepjestesten ook wel gebruikt, maar ik had met MatCare altijd twee strepen die even donker waren en bij de piek een donkerdere teststreep. Met die van 123-ovulatietesten had ik soms wel en soms niet een tweede streepje. Was niet echt een pijl op te trekken (en erger nog, soms waren ze met de piek niet eens positief. Ik wist dan alleen dat ik de piek had omdat ik er een tweede merk naast gebruikte). Voor mij nu alleen nog maar CB-digital.
Dat hoeft niet hoor. Ik heb maandenlang gehad dat het streepje langzaam donkerder werd, dat je een duidelijke opbouw zag in de testen. En de maand waarin ik opeens van wit naar knal ging raakte ik zwanger.
ok. we hebben 3 dagen ervoor, diezelfde avond en de avond erna geklust dus laten we dan maar hopen op het beste! bedankt voor jullie reacties!
Nee, de zichtbaarheid van de teststreep op een ovulatietest hoeft niet persé op te bouwen. Het kan wel dat je eerst een lichte streep hebt die steeds donkerder wordt. Maar je kunt ook vanuit het niets ineens een knalstreep hebben. Dat kan elke cyclus verschillen.
ok bedankt. dan ga ik er maar vanuit dat ik dinsdag mijn ei hebt gehad, ik zal gelijk mijn banner aanpassen!
Hier ook van niets ineens knal en daarna bijna niks meer. Geklust en 29 weken zwanger!!!! Duim voor je
vanavond een ovu test gedaan met als resultaat een licht streepje.. denk toch echt dat mijn ei morgen of overmorgen gaat komen.. wat gek he die posi test van dinsdag?? pff..snap er nu helemaal niks meer van!
Waarom de test ineens knalde weet ik niet, maar ik wil wel even opmerken dat je eitje NIET springt op de dag van de positieve test, maar dat je eitje pas 24-36 uur daarna springt Succes deze ronde