Mijn man en ik proberen nu 2 maandjes zwanger te worden en zijn dus flink aan het klussen Maar als we gemeenschap hebben gehad dan blijft niet al het zaad binnen, is dit normaal? en heeft dit invloed als je zwanger wilt worden? En wat zou je eraan kunnen doen om dat tegen te gaan? Ik zou graag jullie meningen/tips/ervaringen willen horen hierover Groetjes Saloua.
dat is heel normaal, je hoeft er ook niets mee te doen. sommige vrouwen blijven liggen na de seks maar de zaadjes die sterk genoeg zijn blijven echt wel binnen. je kunt ook gewoon direct na de seks naar de wc toe.
Nou gelukkig maar, want ik dacht even dat het wel invloed zou hebben op de bevruchting. Bedankt voor je reactie Marieke. En gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!
Het is inderdaad zoals Marieke1983 al zegt heel normaal. Je hoeft niet persé een half uur met je benen de lucht in maar het wordt wel afgeraden om meteen weer op te staan en naar de wc te gaan. Je kunt het beste een minuut of 10 wachten.
Tja, het kan natuurlijk wel maar ik lees overal dat het toch afgeraden wordt. Maar wanneer je risco loopt op een blaasontsteking lijkt het me inderdaad verstandiger om wel meteen naar het toilet te gaan
mijn ha zei dat het niets uitmaakte. ik ging ook altijd direct plassen na klussen om blaasontsteking te voorkomen.
Ik heb eens gelezen dat als de vrouw NA de man klaarkomt er meer achterblijft, en dat lijkt wel echt zo te zijn.