Ja, dat bedoel ik, maar ik wil niemand ongerust maken. Ik weet er verder erg weinig van, dus helaas kan ik je niet verder helpen. Misschien kun je op internet zoeken naar de juiste dosering?
@Mikki: Je zou ook contact kunnen opnemen met de consumentenservice van de Etos. Volgen mij is het belangrijk dat je de aanbevolen hoeveelheid niet overschrijd en dat lijkt me idd moeilijk om als leek te bepalen. Ze zullen bij de Etos wel weten hoeveel monnikspeper er in welk product zit en hoeveel je er maximaal van mag nemen, tenminste, daar ga ik vanuit. Het telefoonnummer is: Etos Consumentenservice: (0251) 28 45 54.
Hoi dames.. Nou moet ik toch echt even iets vragen.. Zonet hartstikke pijnlijke ei-pijn.. echt met tranen in mn ogen liggend op de bank.. net boven mn rechter lies, gigantische trekkende pijntjes.. Opzich niets mis mee.. maar dit heb ik nog nooit zo gehad! Kan dit ook door etos multi zwanger worden pillen komen? hier ben ik deze maand namelijk mee begonnen (had gister en vandaag ook een gigantisch positieve ovulatietest, yes..)
lievelief ik zou het bij jouw niet weten,maar ik had voordat ik de pillen slikte een hele gevoelige eisprong en nu voel ik helemaal niets hiervan ik weet het soms ook niet meer en wacht het maar rustig af jij ook veel succes groetjes debby
Hoi, Ik heb vannacht ook hartstikke ei-pijn gehad. Ook ik ben een paar dagen geleden aan de Etos zwanger worden begon (na al die goede berichten op het forum), maar of het daar aan ligt ... Nu maar afwachten........ Groetjes
Hi Lievelief, Ik moet je zeggen dat ik pre-cies hetzelfde heb gehad, maar ook niet weet of het door die Etos pillen komt. (of dat mijn cyclus meer gevoeliger gaat worden) Die pillen slik ik nu al zo'n 2 maanden en de eerste maand na die pillen heb ik ook liggen janken van de pijn.. Wat ik normaal ook nooit zo heftig heb gehad. maar de 2e maand (paar weekjes terug dus) viel het wel weer mee, alleen nog steeds heftiger dan ik daarvoor had. Ik weet dus niet of het iets met die pillen te maken heeft gehad, maar het trek bij mij nu weer een beetje bij. Hopelijk is het volgende maand (of liever niet, dan wil ik al wel zwanger zijn hahaha) wederom minder erg als afgelopen keer. Misschien een beetje een vaag verhaal geworden, maar ik hoop dat je er wat aan hebt.
Ik heb het dus op mijn vruchtbaarste dag gehad ..... Zo een hevige pijn had ik nog nooit gevoeld dus ik zou echt niet weten wat het is
wie kent gravitamon en wat zouden jullie mij aan raden etos of gravitamon ik ben na het stoppen van de pil 17-10 nog staads niet ongie geworden en de huisarts doet niks pas na een half jaar
ik heb zelf geen eisprong, dit moet met hormonen. Na maanden hormonen geslikt te hebben nu even geen hormonen gebruikt omdat ik gister een hsg onderzoek heb gehad. Vooraf kreeg ik gauw even een echo en ja hoor! En ei uit mezelf! Nu is het de vraag of ie gaat springen, maar toch! En ik slikte deze ronde ook voor het eerste de hele periode de Etos Zwanger Worden..... denk toch dat deze pillen mijn 'eigen ei' wat geholpen heeft!
wie van meiden hier die etos zwnger worden hebben gebruikt is nu zanger en hoelang heeft het geduurt na het slikken van deze pillen voordat het zo ver was?
Hoi hoi ik had een vraag ik gebruikt etos zwanger worden nu vanaf maandag heb heb sinds gisteren steeds sávonds steken in mijn buik. weet iemand of dat effect kan hebben met de etos zwanger worden?