Baby loopt een week voor?

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Scorpio99, Oct 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Scorpio99

    Scorpio99 Actief lid

    Jan 11, 2013
    464
    18
    18
    Ik had mijn termijnecho op precies 12 weken in Nederland. Toen was de geschatte bevallingsdatum 31-12.

    Daarna heb ik alle controles in Duitsland gehad en eergister hebben ze weer gemeten. Hij liep al redelijk voor, zo zag ik bijvoorbeeld bij zn hoofdje 32 wk verschijnen op het scherm. Al met al is hij qua afmetingen nu gemiddeld al 31+5. En hij weegt ook al 2,1kilo.

    Ik vroeg mij af of er dan ook een kans is dat je eerder bevalt, wie heeft er ook een baby gehad die op de groei voorliep?
     
  2. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    May 7, 2008
    8,138
    0
    36
    Female
    Moeder
    Den Haag
    Mijn jongste liep ook voor maar t zegt niets.
    Ik ben uiteindelijk ingeleid met 40 weken en met 40+1 bevallen.
    En ze woog toen 3375gr.
     
  3. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,931
    15,587
    113
    Nabij Utrecht
    1 echo is maar een moment opname.
    Als jouw uk voor de echo net een groeispurt heeft gehad loopt hij vask iets voor. Vaak zie je dat ze daarna minder hard groeien om bij een volgende echo weer op schema te liggen.

    Een groot kind komt niet per definitie spontaan eerder en een klein ook niet later.
    Vaak willen ze het kindje wel eerder halen (inleiden) als bij meerdere echo's is gebleken dat hij ver voorloopt en blijft lopen (niet bij maar 1 week voorloop maar juist groter)
     
  4. Scorpio99

    Scorpio99 Actief lid

    Jan 11, 2013
    464
    18
    18
    Ah oke, ik ben benieuwd over 3 weken :) dan heb ik weer een echo
     
  5. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    Jul 10, 2008
    13,548
    524
    113
    Female
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Mijn Frauenartzt vertelde me dat voor- of achterlopen tot en met 3 weken nog niet direct zorgwekkend is hoor. Wanneer je kindje net een groeispurt heeft gehad voorafgaand aan de echo, dan lopen ze voor, maar zitten ze er net tegenaan, dan zou het achter kunnen lopen.
    Zelf ook wel gehad dat ze bij de ene echo anderhalve week voor liep op de termijnecho en bij de volgende echo liep ze ineens "achter".
     
  6. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,785
    18,947
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Al die getallen zijn maar een gemiddelde hè. Die komen tot stand doordat sommige kinderen groter en andere kinderen kleiner zijn.mdat geeft niks en is (binnen bepaalde marges) heel normaal. Een weekje is echt niks om je druk over te maken
     
  7. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,246
    4,479
    113
    Hmm onze oudste liep standaard 3 weken voor in de groei, uiteindelijk is hij geboren met 42+6.
     

Share This Page