Fijn dat alles goed gaat met je man en jullie kleine!! Ik zie geen nub,maar als goed is heeft de kleine ook geen nubje meer rond dit termijn maar het definitieve geslacht. Vervelend die misselijkheid.hoop dat je je snel weer beter voelt en lekker kan gaan genieten van je zwangerschap meid!!
Dankjewel voor de lieve reacties Vanochtend de geslachtsbepaling. De banner loopt niet helemaal goed Ik ben nu 15 weken en 1 dag. Pffff zooooo spannend. Dan kan ik gericht gaan shoppen. Ik heb er zin in. Wordt vervolgd
Al veel gelezen, nog niet gereageerd, maar wat bijzonder. Proficiat. Ik wens je een wolk van een baby. Hier ook zo'n wondertje trouwens. Dit stond op z'n geboortekaartje: "Leven uit ons Leven Zo klein en zo bijzonder We gaven jou een naam Maar eigenlijk heet je Wonder!"
Dankjewel. Na een vreselijk moeilijk periode nu even wat leuks. We hadden dit echt even nodig. kan niet wachten ik heb er gewoon onwijs veel zin in. Als de kleine nu maar mee wil werken
Dankjewel voor je lieve berichtje. Ja heel bijzonder een heel groot wonder. Wauw wat een geweldig en mooi gedichtje. Heb je dat zelf bedacht?
Wauw wat een mooi nieuws allemaal Ilya! Heel veel geluk gewenst! En heel begrijpelijk dat je er wel even helemaal door heen zit, praat praat en praat. Desnoods lekker hier met ons maar maak van je hart geen moordkuil. Je bent al die tijd zo onwijs sterk geweest, je mag best even instorten nu hoor! Heel veel plezier bij de echo zometeen, ben heel benieuwd. Wij hebben hem gisteravond gehad met ook 15.1 Misschien een leuk idee als het jullie lukt om na de echo meteen even naar een prenatal oid te rijden en een mooi pakje uit te zoeken alvast? Dan heb je ook iets tastbaars al
De echo hebben we gehad. We moeten volgende week terug komen. Hij durfde het niet met 100% zekerheid te zeggen. Maar er was geen balzak en piemeltje te zien. Dus we houden de spanning er nog even in. Maar ik denk zelf nu een meisje. Aangezien bij onze zoon het overduidelijk was met nog geen 16 weken. Het kindje was erg bewegelijk en druk Ging alle kanten op prachtige om te zien Kreeg wel 2 echo foto's mee Niet heel duidelijk wel heel mooi De hartslag was 162 en alles zag er heel goed uit. Dus nog even wachten met kleertjes kopen.
Morgen opnieuw de echo Super leuk wij hebben er zin in De kleine doet het zo goed Eens kijken of we dan los kunnen gaan met shoppen
En nog weten we niet wat het wordt. De kleine houdt de beentjes over elkaar in kleermakers zit. En de navelstreng tussen de benen. Hij zegt ik wil niet met 80% zeggen dit en met 20% zeggen dat. Hij wil het 100% zeker weten dus volgende week weer een poging. De kleine houdt het zelf als verrassing. Wel een prachtige echo foto meegekregen. Dus ja er zit niks anders op dan wachten. Maar de kleine doet het goed en dat is het belangrijkste Ligt heerlijk relaxt in mijn buik prachtig om te zien. Dus wordt vervolgd
Goed nieuws! Hopelijk weet je snel wat het wordt, al is het belangrijkste nu dat het goed gaat met jullie wonder!
Goed en slecht nieuws Slechte nieuws is dat ik wederom zwangerschapsdiabetes heb Dus veel afspraken staan ineens En het goede nieuws is dat we meer weten over het geslacht Het echo bureau zei al 80% dit en 20% dat. Maar ze durfde het niet met zekerheid te zeggen omdat de beentjes en de navelstreng ervoor zaten. Nu vanochtend op de controle deed de gyn ook een poging. Ze zegt 90% durf ik het wel te zeggen, maar koop nog geen kleertjes. Wat denken jullie?