Afgelopen Zondag ben ik behoorlijk wat bruinbloed verloren. Vandaag zwart , kom net van de verloskundige vandaag want die wilde even checken of het geen vruchtwater is. Ze zei dat ik de slijmprop ben verloren,alleen ziet hij er bij andere heel Anders uit dan wat ik heb. Herkenr iemand dit als verliezen van slijmprop, of andere teken van nadere bevalling? Vandaag ook behoorlijke hoofdpijn waar ik normaal geen last van heb Ben op dit moment 37.4 dagen. En van mij mag hij komwn😬
Dit lijkt vloeibaar? Mijn slijmprop was net een doorzichtige naaktslak. Met hoofdpijn zou ik vk bellen om je bloeddruk te checken.
Dit dus ik herken dit zelf niet als de slijmprop, maar het kan natuurlijk altijd. Wat zegt je vk van je bloedverlies? Is er gekeken met een echo naar je kindje, of is er verder niks mee gedaan? Inderdaad even je bloeddruk laten checken!
Slijmerig was het bij mij met beetje helder bloed erdoor Maar die hoofdpijn en dat zwarte klinkt niet goed zou even bellen
Ik zou bellen. Ik vind het niet op een slijmproplijken. Maar bloed op dit termijn is volgens mij ook niet goed.weetje zeker dat je vliezen niet gebroken zijn .het lijkt wel op ontlasting dat op het wc papier.