Oke nou heb ik dus 2 namen door elkaar gehusseld en zelf een naam bedacht. Ik vond hem gelijk super leuk en vroeg me ook af waarom ik die naam nooit eerder had gehoord.. Vraag me af wat de meningen van andere zijn omdat het dus blijkbaar toch een aparte naam is..: Lano de achternaam begint met een D en ik heb lang nagedacht maar ik kan niks bedenken wat bijvoorbeeld op die naam rijmt (wil natuurlijk niet dat die ermee gepest word) Dus wat vinden jullie ervan ☺☺
Het is niet mijn smaak maar ik vind het wel kunnen als naam. Het komt op mij wel over als een afkorting van Dylano. Ik zou als ik de buurvrouw haar kindje Lano zou horen roepen dan wel denken, dat jongetje heet voluit vast Dylano.
Op mij komt de naam idd over of je wat aan het husselen bent geweest, op zich niet erg natuurlijk, maar persoonlijk vind ik Lano geen mooie naam, het komt niet echt over als een naam op mij zeg maar. Maar een naam is en blijft heel persoonlijk natuurlijk.
Lano Kano .. kinderen kunnen er van alles mee maken. Ik vind het zelf belangrijker om te bedenken doe een volwassen man met deze naam door het leven zou gaan. Ik vind Lano best kunnen
Ik vind Lano best kunnen eigenlijk. Niets mis mee, mooi Er zijn er hier op het forum al veel specialere de revue gepasseerd waarvan anderen het dan weer normaal vonden en ik dacht: "HUH?!"
Wat een ontzettend moeilijke beslissing zeg... Mijn vriend vind eigenlyk tot nu toe maar 1 naam leuk en dat id ryan. Die vind ik zelf niet zo Ik vind verder nog leuk sem , milan of Lano dus Ben echt benieuwd waar we voor gaan kiezen grote kans dat het nog iets heeeel anders gaat worden
Of Rylan? (spreek je uit als rie-lan of ri-lan) Ik vind Lano wel leuk, maar ik lees dat je man het niks vindt... In onze omgeving ken ik een jongetje die Tano heet, vind ik ook leuk. Succes verder!
Ik vind delano inderdaad ook een beetje ordi maar wat er aan Lano ordi zou moeten zijn snap ik niet.. Maar ieder zijn smaak gelukkig. Hadden jullie bij de namen van jullie kinderen gelijk zoiets van Ja dit word hem! of moest je er eerst aan wennen.,
Ik vind Lano wel een leuke naam! Delano vind ik trouwens verschrikkelijk Komt mij niet over als een luie afkorting.