Dan is het inderdaad nog maar pril. Als je hem echt heel leuk vind een toekomst met hem ziet, dan zou ik er gewoon vanavond even over praten. Er gaan vast nog meer dingen op je pad komen die je niet leuk vind, maar er gelijk een punt achter zetten zou ik dus niet doen.
Ik zou het ook niet meteen beëindigen nu, maar even luisteren naar wat hij te zeggen heeft. Ik zou nu alvast goed bedenken wat voor jou de grens zou zijn, en deze grens delen. Daar kan je het dan over hebben, en je kan dan altijd nog beslissen als jullie niet op één lijn zitten.
ik heb het al meerdere keren met hem over gehad,en hij zegt dat het echt alleen bij appen blijft, maar ik ben al slecht van vertrouwen,dus extra moeilijk!
Je kan prima zeggen dat jij niet wil dat ze appen. Dat dat jouw grens is. En als hij er dan mee door wil gaan, dan is dat zijn keuze en dan heb jij ook een keuze.
Heel moeilijk, ik snap dat dit geen leuke situatie is. Ik hoop in ieder geval dat je voor jezelf op kan komen, niet aan je gevoel voorbij gaat en een weloverwogen keuze kan maken. Veel succes en wie weet hoe dit afloopt!
Het zou er voor mij een beetje aan liggen waar die gesprekken over gaan? Ik kan me prima voorstellen dat je bijpraat over gemeenschappelijke kennissen oid. Ik bedoel, is toch best lang geleden en dan ben je veel mensen misschien uit het oog verloren. Maar dat zou meer vallen in de categorie “vriendschappelijk bijpraten” en niet in de categorie “romantisch contact weer aanhalen met ex”. En ik ben best jaloers aangelegd, maar ik zou niet direct bij elk contact er meteen het ergste van denken. Maar nogmaals, dat zou wel aan het contact liggen, is het puur bijpraten of gaat het dieper dan dat?
Ik zou wel het gesprek aangaan. Duidelijk aangeven dat dit voor jou echt een grens is, dat je vertrouwen lastig vind het etc. Dan is het aan hem of hij die grens respecteert. Zo niet dan is dat even echt k*t voor je maar dan weet je wel waar je staat.
Zelf vind ik gewoon dat hele dag appen absurt. Appte hij met jou ook de hele dag? Zo nee dan weet je waar zijn prioriteit ligt. Als er af en toe eens een berichtje over en weer zou gaan dan zou ik mij niet meteen heel druk maken. Het is nu via de telefoon, maar het had net zo goed via messenger van Facebook kunnen gaan. Als het gewoon alleen maar wederzijdse interesse is van, hoe gaat het nu met jou en wat heb je van je leven gemaakt, oké. Vaak bloeden dat soort contacten ook weer dood. Maar de hele dag appen, dan kom je op een gegeven moment wel op diepere gesprekken. En waarom zou je dat willen met een ex die al zoveel jaren uit je leven is.
Appte hij met jou ook de hele dag? Of nu nog? Zelf ben ik jaloers aangelegd betreft dat soort zaken. Iemand 19 jaar niet spreken en bijpraten kan een keer. Maar dit iedere dag? Dit zou ik vreemd vinden en niet willen zien. In dit stadium vooral het begin heb je enkel oog voor elkaar. Je staat niet open voor anderen. Hij wel, want ze is interessant genoeg om er uren rmee te appen. Mijn vriend zegt net, ik heb het verhaal voorgelegd. Een man appt enkel uren met een doel. Net als onze relatie, het begin. Hik besprak alles met me, stelde vragen en wou me leren kennen. Maak het bespreekbaar samen. Ik hoop dat er een goede verklaring voor is.
Ik lees dat sommigen het het hem zouden willen verbieden. Er wordt zelfs gesproken van rode vlag etc… Naar mijn mening word je echt te veel opgehitst in dit topic. Ik zie dat anders en vind het te veel drama om Tsja of wat nou eigenlijk? Hij appt. Jij zegt dat ze “de hele dag app’n”. Maar dat vind ik nogal een ruim begrip. Wat is de hele dag? Voelt het in jouw emotie niet alsof het de hele dag is? Ik kan me voorstellen dat als ze er elkaar lang niet gesproken hebben het leuk is om ff bij te praten. Hoe oud is hij nu? Hoe lang hebben ze iets gehad? Wat het echt een relatie of was het toen ze 15 Ofzo waren? Ik vind het nogal bezitterig overkomen om na 2.5 maand scharrelen je lover dingen te willen verbieden/ om appcontact de scharrel te gaan beëindigen. Ik zou zelf als ik hem was nog ff kritisch naar de relatie die hij met jou heeft gaan nadenken, zeker als er zo ‘bekrompen’ wordt gedaan maar ik heb echt een allergie tegen bezitterigheid en jaloersheid. Hij heeft het zelf aan je vertelt toch dat hij dit contact heeft? Pas als hij het sneaky zou doen dan zou ik meer op m’n hoede zijn geweest. Heel eerlijk, mede om wat je ook nog in dit topic schreef dat je het wilde beëindigen met hem terwijl hij die avond nog zou komen praten… hoe goed kan jij zelf je zelf aan iemand binden? Heeft waar je nu tegen aan loopt niet juist met eventueel je eigen onmogelijkheid om je te binden te maken?
we hebben inderdaad gepraat en ik heb de relatie beeindigt, ineens bleef zijn telefoon in de auto liggen,ik heb hem eerlijk gezegd dat ik me er niet fijn bij voel,maar hij wil met haar appen tot hij weet waarom ze contact met hem heeft gezocht en ik kreeg als dom antwoord ja ik app toch ook met jou! nou was er helemaal klaar mee! heel jammer, we hadden het zo leuk samen,en in een klap is alles anders
Zou voor mij een probleem zijn, voelt of hij opties open houd en zou vragen of ik die gesprekken eens mag lezen. Wie weet stelt het je gerust of kun je je conclusies trekken!
Ach wat naar zeg, dat is toch even enorm balen ❤️ Maar wel de juiste beslissing als ik zijn reactie zo lees. Zo iemand is je aandacht niet waard.
had ik inderdaad gezegd,nou zou je me de gesprekken dan durven te laten lezen, ja zei die maar dat ging hij echt niet doen,voor mij was het klaar!
Oh wat naar vergeet mijn vorige bericht dan. Zal vast pijn doen maar liever nu dan over een paar jaar.