Hallo meiden! Wie heeft er ervaring met de mat care ovulatie testen?? Ik ben er 3 dagen geleden mee begonnen! Maar ik heb elke keer de C donker en de T lichter! Kan het ook zijn dat ik mijn eisprong al gehad heb?? Wie kan mij helpen?? Liefs Nikky
dan is hij nog niet positief. Je ei komt nog. (kon even niet zien op welke dag van je cyclus je nu zit..)\ x
Bij mij is er ook altijd een duidelijke t streep aanwezig, maar nooit even donker als de c streep (behalve die ene keer dat ik een eisprong had vorige cyclus)
bij mij is de test 2 dagen per maand positief de rest is de test lijn lichter als de controle streep. als hij positief is is ie bij mij de dag er voor lichter dan de controle streep en die dag veel donkerder dan de controle streep. Hij geeft dus elke keer een test streepje maar pas als hij donkerder is dan de controle streep is het positief ik weet niet of je dit bedoelt maar mischien heb je er iets aan.
bedankt voor jullie reacties!!! Top! Ik heb vandaag een donker streepje!!dus dat betekend dat mijn ei er dus aan komt!!spannend!Als ik het zo zie heb ik altijd op de verkeerde tijd geklust!!dom...Had eerder aan de ovulatie testen moeten gaan!! Ik zit vandaag op dag 18.. Vanmiddag moet ik naar de gyn krijg een inwendige echo!misschien kan ze zien of hij elk moment gaat springen!!.. Liefs Nikky