even heel simpel..kan ik zwanger zijn?!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door joyce0606, 21 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. joyce0606

    joyce0606 Actief lid

    20 mei 2012
    127
    0
    0
    Ronde 4 voor wonder 2
    Zuid Holland
    ik ben dus 6 maanden geleden bevallen van een zoon, ik geef volledige bv (fulltime kolven) en heb inmiddels 2 cycli gehad (van 40 dagen en van 34 dagen) ik ben altijd al erg onregelmatig geweest, voor mijn zwangerschap had ik regelmatig cycli van 50/60 dagen en dan weer 30 dagen.

    nou zijn mijn man en ik 1,5 week geleden erg knus geweest (onveilig) en dit was op dag 24 van mijn cyclus geweest, ik zou dus a.s zaterdag weer ongesteld moeten worden (ongeveer).

    is het mogelijk dat ik zwanger kan zijn, mocht het zo zijn, zijn wij beide er erg blij mee! het is dan niet de bedoeling zo vlug achter elkaar maar erg zullen we het zeker niet vinden.

    bij mijn zoon zijn we jaar bezig geweest, en een miskraam gekregen.
     
  2. BellaNoa

    BellaNoa Niet meer actief

    Dat is altijd moeilijk te zeggen. Het enige wat je kan doen is gewoon een testje wagen as zaterdag wanneer je denkt je ongi te hebben... ik denk dat niemand je hier kan vertellen of je nu zwanger bent, behalve een test.

    Succes!
     
  3. joyce0606

    joyce0606 Actief lid

    20 mei 2012
    127
    0
    0
    Ronde 4 voor wonder 2
    Zuid Holland
    Ja, daar was ik al bang voor :) ik wil er niet te veel mee bezig zijn, ondanks dat het niet de bedoeling is, zou ik het wel jammer vinden als het niet zo mag zijn!
     
  4. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    heeel simpel ? het kan ja , maar helaas kunnen wij niet in je buik kijken , afwachten en testje doen op/na NOD is het enige wat je kan doen

    succes meid !
     
  5. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Ik ben benieuwd!!
     
  6. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    Spanned hoor meid! Ik heb helaas geen echografische ogen anders had ik even een kijkje genomen in je buik;)

    Succes met wachten, en evt met testen!
     
  7. joyce0606

    joyce0606 Actief lid

    20 mei 2012
    127
    0
    0
    Ronde 4 voor wonder 2
    Zuid Holland
    Thanks meiden!!! Ik ben ook wel benieuwd!
     
  8. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    23 feb 2010
    2.133
    1
    36
    Twente
  9. mirpat87

    mirpat87 Bekend lid

    2 mei 2012
    676
    0
    0
    vrachtwagenchauffeur
    waddinxveen
    Kan je alleen succes wensen en positief hopen. ;)
     
  10. bibinijmegen

    bibinijmegen Fanatiek lid

    6 apr 2012
    2.254
    1
    0
    mijn gezinneke
    ik zou gewoon testen dan weet je het
     
  11. joyce0606

    joyce0606 Actief lid

    20 mei 2012
    127
    0
    0
    Ronde 4 voor wonder 2
    Zuid Holland
    Wanneer zou ik kunnen testen...aangezien er geen pijl of te trekken valt!

    ik had net bij het afvegen op de WC een beetje slijm en bloed zitten (bloed zat aan/in het slijm) wat zou dit kunnen zijn?

    ik zit nu op dag 30 van mijn cyclus.

    alleen jammer, ik heb goede ervaring met kruidvat test 2v5 alleen werken hier mensen die ik ken (kennissen en ex collega's van mijn zus) en heb weinig zin in ouwehoer praatjes...op internet kun je de betreffende testen niet bestellen :(
     
  12. Aster14

    Aster14 Fanatiek lid

    9 mei 2012
    1.689
    8
    38
    Docent
    Midden van het land
    Misschien zou iemand die je vertrouwt ze kunnen halen voor je?
    Of naar een Kruidvat in een andere stad/dorp gaan?

    Succes in ieder geval, lastige situatie zo!
     
  13. Escal

    Escal Fanatiek lid

    12 aug 2009
    3.441
    0
    0
    limburg
    met een onregelmatige cyclus weet je dus ook niet precies wanneer je kunt testen. zelf zou ik (test verslaafde) vandaag een test wagen en is hij nog wit maar komt er geen ongi gewoon elke 2 a 3 dagen herhalen.
    wijselijk zou ik zeggen, 14 dagen na het klussen minimaal dus op dag 38 van de cyclus op zijn vroegst.

    testen van DA 2/5 zijn geloof ik hetzelfde al die van het KV 2/5 dus misschien daar halen (hier zelfde kv probleem haha)
     
  14. joyce0606

    joyce0606 Actief lid

    20 mei 2012
    127
    0
    0
    Ronde 4 voor wonder 2
    Zuid Holland
    Zojuist ongesteld geworden...ondanks het niet de bedoeling was, vind ik het toch wel jammer.

    vooral het idee...dat ik nu wel een jaar moet wachten, als het spontaan was gebeurt...tja...maar manlief wil nog wel even wachten :)
     
  15. dilara1

    dilara1 Bekend lid

    25 apr 2012
    896
    1
    0
    als je zonder anticonceptie gaat klussen heb je altijd een kans om zwanger te raken dus dan is het bewust niet bewust is als het door de pil ofzo gaat maar jammer nu heb je je er op verheugd geniet van je zoontje hij is ook nog zo klein.
     
  16. joyce0606

    joyce0606 Actief lid

    20 mei 2012
    127
    0
    0
    Ronde 4 voor wonder 2
    Zuid Holland
    owww genieten doe ik met volle teugen hoor! :)

    het heeft mij mijn zoontje ook efkes geduurd dus maak mij geen illusies dat het nu sneller zou gaan... maar rustig aan!
     

Deel Deze Pagina