Ei-pijn. maar nega ovu-test..

Discussion in 'Zwanger worden' started by Lievelief, Jan 11, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lievelief

    Lievelief Bekend lid

    Nov 2, 2007
    686
    1
    0
    Hoihoi!
    Nou.. ik weet het even niet meer hoor!
    Heb (naar mijn gevoel..) lichte ei-sprong pijntjes.. maar mijn ovu-test was vanochtend nog negatief (licht 2e lijntje maar niet donker genoeg..).
    Ik dacht altijd dat deze pijntjes mijn EI betekenden maar begin nu te denken dat mn EI dan toch later zal zijn? Of kunnen dit voortekenen zijn?

    Hmmmmmpfff :rolleyes: :p
     
  2. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    Oct 14, 2007
    1,247
    0
    36
    Noord-Holland
    ik gebruik nu 3 maanden een ovu test de eerst keer had ik mooi een positieve test op de 4e dag van mijn pijn in mijn onderbuik.
    nu de 2e en 3e keer heb ik geen positieve test, maar wel 4 dagen pijn in mijn onderbuik. ik ga er van uit dat ik toch wel een eisprong he, maar dat ik de piek gewoon heel kort is en dat ik heb gemist heb.
     
  3. agnes78

    agnes78 Fanatiek lid

    Oct 12, 2007
    1,460
    0
    0
    Mijn persona-ovutesten hebben ook een cyclus nooit een ei gevonden en 2 weken later bleek ik zwanger, dus die testen zeggen ook niet altijd alles hoor.
    Als je denkt dat je een eisprong hebt gevoeld kan dat heel goed.
     

Share This Page