@ Anne vind ik ook! @bloemmmm wat ben je toch een lieverd haha weer meedenken thanks! Ik begin bijna te denken dat we eruit zijn..wen zelf ook steeds meer aan de naam makkelijk te schrijven,makkelijk uit te spreken..niet té ingewikkeld of apart haha
Ik vind persoonlijk Nolan mooier maar als dit voor jullie de naam is zou ik het gewoon doen. Past goed bij de naam van de zus, origineel en een stuk leuker dan andere namen die ik hier op het forum weleens voorbij zie komen!
Nederlands klinkt leuker vind ik, best origineel. In het Engels is het net of je geen bestelbusje hebt (no van).
Ja, ik vind het leuk om met je mee te denken hoor! Vond Jack dan weer niet zo'n hele leuke naam, maar Novan is leuk! Is denk ik wel een naam waar je even aan moet wennen, maar dat had ik met Ediz ook! Staat ook leuk bij J.
Haha ja dat ook en gewoon zeggen zoals het er staat vind ik wel het makkelijkste voor ons en de mensen om ons heen. Vind de nederlandse uitspraak ook veel mooier
Ja idd dat is ook even wennen maar nu naar een paar weken vind ik de naam helemaal leuk. Ediz is ook leuk en mooi !
Jaja, zijn we er eindelijk uit? Vind het een super leuke naam, maar dat wist je al! (En owee als er nu in je omgeving weer iemand bevalt met die naam hoor, hahaha)
Net als May bedoel je van J. ? Hoeft niet perse engels maar 3 letters lijkt me wel mooi. dan heb je J. En Novan met twee letter grepen en de tweede naam beide 1 lettergreep