(Hier ook een stille mee lezer) maar wil je heel veel succes wensen vanavond en hoop dat alles voorspoedig verloopt!! Heeeeeeeel veel succes!
Bedankt dames, net lekker gedoucht en manlief is even met de hond aan het wandelen. Daarna vertrekken we eens rustig aan. Heb de telefoon nauwlettend in de gaten gehouden want had een beetje angst dat ze zelf gingen bellen om weer af te zeggen voor vanavond maar hij is gelukkig niet afgegaan Dus nu kunnen ze het ook niet maken om ons dadelijk weer naar huis te sturen dacht ik zo Ik ga de laptop eens uitzetten en in de tas doen, hoop jullie vanavond in elk geval het goede nieuws te kunnen geven dat ik een ballonkatheter gekregen heb
successssssssss toi toi toi!! ik duim heel hard voor je! je bent een topper🍀🍀🍀🍀🍀
Succes!! Ik lees al een tijdje mee en bewonder je doorzettingsvermogen en positiviteit van de laatste tijd!! Straks lekker genieten van jullie zoontje!