Hahahah! Zo at mijn broer altijd japanse mix. Het zakje was gescheurd dus het lag ook op de bank. Alleen mijn konijn zat ook naast hem. Terwijl die tv kijkt, grabbelt ie met zn hand een paar nootjes. Bleken het konijnenkeutels te zijn
Dit is trouwens al wel eerder gebeurd live op tv bij t nieuws ofzo in ik geloof Amerika. Man dacht dat t muesli was maar t was katten kots wat die zelf onder zn schoen de studio in had gelopen
Haha wat erg! Zo vies, nee dat doe ik echt nooit. Zelfs niet als het 2 sec geleden op de grond gevallen is Maar ik ben erg..
Ik vind het viezer km er met m'n blote voet te gaan staan als je net uit de douche komt..... Ben dan in staat om opnieuw te gaan douchen.
Boontje komt om zijn loontje ... Als ik het echt heb zien vallen, en ik kan het zo oppakken (en zien dat het oké is), riskeer ik het nog wel. Maar anders ... Nee, dank je.
Ik vraag me trouwens af of hij z'n lesje echt geleerd heeft hoor. Hij vond het gister wel heel vies, maar het zou me niets verbazen als hij het snel genoeg weer vergeten is. Hij is niet zo snel onder de indruk. Als ik iets laat vallen, pak ik het zelf ook wel eens direct op hoor . Maar niet als het er al een tijd ligt en al helemaal niet als ik niet 100% zeker ben wat het is. Maar mn man is hier dus wat avontuurlijker in... @Saskia78: dat overkwam mn dochter een paar weken geleden. We lopen samen de trap af en ze stapt zo met haar weliswaar niet blote, maar sokkenvoetje in de kots. Zij vond het hilarisch, maar ik vond het wat minder (vooral omdat ze gelijk met haar vieze voet het hele huis door rende). @Vagans: Whahahaha, dat zal ik mn man vertellen! Misschien komt het wel omdat katten zo goed hun eten kunnen uitkotsen op een manier dat het er niet eens zo heel anders uitziet als het in het bakje ging. Dat doen mensen hen toch niet na (oké, erg smakelijk sjorrie).