Ik heb binnenkort examen voor het onderdeel; reissomberekeningen en ik zou graag willen weten wat ik kan verwachten? Zijn dit open vragen? Of ook meerkeuze, zoals alle andere examens waren? Ik kan dit nergens op de site van de SEPR terugvinden. Heb ze al een mail gestuurd maar wacht al een paar dagen op antwoord. Wellicht iemand hier die het weet??? (ik doe de thuissstudie, dus heb ook geen opleidingsinstituut waar ik deze vraag neer kan leggen)
Ik ben nog uit de tijd van SEPR I dus toen zaten er nog geen reissomberekeningen in. Toen waren wel alle vakken meerkeuze. Maar daar heb jij natuurlijk niet zoveel aan. Je zou ze bij het SEPR een mailtje kunnen sturen met je vraag: examens@imko.nl Iig heel veel succes met de voorbereidingen en het examen!
Dank voor je reactie! Ik heb via de site van sepr deze vraag al gesteld, maar nog geen antwoord. Ik ga het nogmaals proberen op dit adres! Bedankt!
Ik heb een thuisstudie gevolgd bij het nti heb er zeer slechte ervaringen mee. Ik deed dan niet sepr, maar tmb maar kreeg vragen (zowel meerkeuze als open) van dingen wat niet in het boek stond, heb een klacht ingediend, maar er nooit weer wat over weergehoord. Ben gezakt, engels had ik nog het beste. Ik wens jou veel succes!!!
Dit is mijn laatste examen dus ik weet inmiddels wel een beetje wat er van me verwacht wordt en wat me te wachten staat. Het is idd. lastig dat thuisstudies soms niet helemaal aansluiten op de praktijk. Maar ik kan ook voorbeelden van regulier (dag)onderwijs waar dit het geval is. Ik lees niet alleen mijn boeken door, maar ook nog vakbladen etc. om goed op de hoogte te blijven. Gelukkig kom je met logisch nadenken bij deze opleiding een heel eind en is dit examen (reissomberekeningen) een kwestie van veel oefenen (en een beetje geluk uiteraard)
Wat raar dat die reissomberekeningen nog steeds gemaakt moeten worden. Ik werk op een reisbureau en met al die losse toeslagen en vliegklasses is er echt geen touw meer aan vast te knopen. Ik ga nooit meer aan de slag uit de prijsbijlage, dat lukt echt niet meer. Slecht dat ze dat SEPR niet echt laten aansluiten bij de praktijk. Ik wens je wel heel veel succes!!!!
Dank je! Ik werk ook op een reisburo (oproepkracht), maar zie af en toe door de bomen het bos niet meer. Als je soms het papieren prijsbijlagen naast het systeem houdt, wordt je er vaak niets wijzer van. Ik ben dan ook heel benieuwd hoe dit examen afgenomen gaat worden! Ik heb zojuist bericht gekregen dat het meerkeuzevragen zijn. Het zal mij benieuwen. Hoop dat ik er gauw vanaf ben, haha! Bedankt voor het meedenken! Topic mag een slotje op wat mij betreft want mijn vraag is inmiddels beantwoord