Sterkte papa, mama & grote zus van Vienna... De operatie is nu dus bezig.. ik las jullie site.. Wat erg, brok in mijn keel en dan te bedenken dat ze nog zo mini is... Ik hoop van harte dat de artsen goed werk verrichten en dat jullie gauw jullie meisje in jullie armen kunnen sluiten... Positief blijven! Heeeeeel veeeeel kracht op deze veel bepalende maandag. Liefs Damiana.
Update: Ze hebben niet de grote operatie gedaan. Alleen de bandjes zijn gedaan. Over een paar maanden moet ze weer geopereerd worden.
Heb het verhaal van vieëna op de site gelezen. Wat heftig!! Heel veel sterkte!!! Wel onzeker dat het nu nog even duurt voordat ze de andere operatie krijgt.
Oh wat erg dat de spanning zo blijft bestaan en de grote operatie alsnog moet komen. Wat had ik gehoopt dat het na vandaag achter de rug zou zijn! Dikke knuffel mamachantal, die kun je vast wel gebruiken!
Dan wacht je op de grote operatie, denk je dat het komt, is het er weer niet. Wat slopend. Ik ben wel benieuwd waardoor de grote operatie niet doorgegaan is. Heel veel sterkte. Ik heb aan jullie gedacht vandaag.
Jeetje, Had zo gehoopt dat ze na deze operatie eindelijk naar huis mocht.. Nu duurt het nog langer.. Maar er zal vast een reden zijn geweest waarom ze zo voorzichtig zijn en nog even willen wachten. Dikke knuf!