slaapvragen 1 jaar

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Marieke1983, 20 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Hoi hoi,

    Ik vraag me af of Ties zoveel slaapt... ik zag net een topic over van 3 naar 2 slaapjes van een kindje dat veel jonger is dan Ties en dat zette me toch aan het denken..

    Ties slaapt overdag drie keer 1,5-2 uurtjes, en dan s'avonds van 9 uur tot 8 uur sochtends ongeveer. hij heeft dat echt nodig, is ook wel een heel druk mannetje.

    en nog een vraagje, hij wordt eigenlijk altijd huilend wakker, of ik merk dat hij wakker is doordat ik hem hoor huilen. Hebben jullie kinderen dat ook?

    groetjes Marieke
     
  2. Arrien

    Arrien Lid

    26 nov 2007
    61
    0
    0
    NoordB
    Hallo Marieke,

    Het slapen scheelt denk ik per kind, de een heeft gewoon meer nodig dan de ander, je zegt al dat je een druk manneke hebt, dus die doet volgens mij gewoon energie op om weer lekker verder druk te kunnen zijn ;).

    Mijn dochter is heel rustig, maakt zich overdag niet snel moe haha, heeft aan half uurtje/uurtje slapen 's middags dan ook genoeg.

    Sinds kort gebeurt het hier ook steeds vaker dat ze huilend wakker wordt, afgelopen nacht was ze bijna niet te troosten. Was ze eindelijk stil willen we d'r weer in bed leggen; hop, daar ging ze weer. Geen idee wat er is. Misschien weer een fase?

    Groetjes!
     
  3. Daan78

    Daan78 VIP lid

    25 jun 2008
    8.202
    1
    0
    Apeldoorn
    Noor slaapt weinig. Ze slaapt sinds kort 1 slaapje van een uur per dag en daar ben ik erg blij mee. Tot voor kort sliep ze niet overdag.

    Ze wordt altijd huilend wakker, ik dacht dat dat normaal was :(
     
  4. Sunlight

    Sunlight Fanatiek lid

    7 nov 2007
    2.717
    0
    36
    beveiliger
    friesland
    hier 1 slaapje van 12 tot 2. nee hier niet huilend wakker hij gaat mooi spelen in zijn bedje. en als hij eruit wil dan gaat hij heel hard lachen of heel luid spelen. of roepen om mam.
     
  5. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    28 sep 2006
    2.574
    4
    38
    Midden van NL
    Thijs slaapt al een hele tijd 2x per dag en sinds een tijdje soms 1x per dag. Hij zit nu een beetje tussen 1 en 2 slaapjes per dag in. 's nachts slaapt hij meestal rond 19.15 tot 7.00 uur.

    3 slaapjes is vrij veel voor deze leeftijd, maar als hij het goed doet op al die slaapjes en daardoor niet tussendoor wakker wordt enz. zou ik me er niet druk om maken en hem lekker laten slapen!

    Huilend wakker worden kan volgens mij dromen zijn of verlatingsangst. Waarsch. wel een fase.
     
  6. adi

    adi Niet meer actief

    Hier verschilt het heel erg per dag en per periode. Over het algemeen slapen ze 2x per dag, tussen 1 en 2 uur per keer.
    Maar soms is er een dag dat ze 3x slapen, of de middagslaap van 3uur.
     
  7. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Eef sliep een week terug nog 2x, maar ik geef haar nu 's morgens als ze wat indut fruit en dan gaat ze weer vrolijk verder met klimmen en klauteren. Nu slaapt ze dus nog maar 1x, van half 1 tot half 3 en dan gaat ze rond 8 uur naar bed en wordt weer om 8 uur wakker. Eef wordt nooit huilend wakker, eerst babbelt ze wat en dan wordt het mammamam wacht ik dan nog dan wordt het brullen. Ze slaapt trouwens 's nachts veel beter nu ze overdag nog maar 1 dutje doet.
     
  8. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.497
    0
    0
    noord-holland
    smurf slaapt hier gemiddeld 4 uur overdag. Dat kan verdeeld zijn in 2x2 uur of 2x 45 min en 1 x 2 uur. T wisselt nog erg. Ze slaapt ook van 19.00 tot 6.30 .

    Ik heb ook een slaapsmurf dus:)
     
  9. Gentle

    Gentle VIP lid

    10 okt 2007
    6.979
    1
    36
    Overijssel
    Julia slaapt nog 2 keer een uur, soms iets langer of korter. Ties slaapt wel vaak, maar ieder kindje is anders he! Als hij dat nodig heeft, lekker laten gaan.

    Julia wordt wel altijd kletsend wakker als ze goed geslapen heeft. Als ze huilend wakker wordt is ze eigenlijk altijd niet goed uitgeslapen, is ze bijv wakker geschrokken. Eerste half jaar deed ze dat alleen maar, hazenslaapjes en huilend, moe wakker worden. Nu slaapt ze op haar buik veel beter en langer.

    Julia slaapt trouwens 's avonds wel eerder (half 8 ong). Misschien scheelt dat ook wel! Dat is misschien net die 1,5 uur van dat extra slaapje van Ties. Als je het zelf niet onhandig vindt, dan zou ik hem gewoon lekker extra laten slapen, of het anders indelen met de nachtslaap.

    Niet te onzeker zijn hoor ;) Ties doet het toch verder super goed :D
     
  10. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Aaron doet nog 1 slaapje van 2 uur overdag. Verder slaapt hij dan van ongeveer 18.30/19.00 tot 7.30/8.00. Dat is bij elkaar ook nog 15 uur.

    Over het huilend wakker worden. Sinds een week doet hij dat weer. Bij Aaron zijn het steeds fases. Hij komt ook onwijs moeilijk in slaap momenteel. 's Avonds en 's nachts ook regelmatig. Hier is het eigenlijk tijdens een sprong of het krijgen van tanden dat hij huilend wakker wordt. 's Morgens overigens niet. Dan ligt hij lekker te kletsen en te spelen.
     
  11. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Ik ben er ook niet echt onzeker over, Ties doet het idd heel erg goed en hij is een heerlijk druk mannetje. Hij stoeit heel graag met ons en dat kost ook energie natuurlijk. ik vind het ook lekker dat ie zoveel slaapt stiekem..

    maar vroeg het me even af. van dat huilend wakker worden wil ik wel op het cb navragen, want hij doet dat echt altijd!
     

Deel Deze Pagina