Baby of darmen?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Eiffel, 3 sep 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eiffel

    Eiffel Actief lid

    22 mei 2015
    335
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemiddag dames! Ik twijfel nu een paar weken of ik de baby voel of gefopt word door mijn darmen. Ik ben 14 weken zwanger van mijn 2e kindjes en sinds een paar weekjes voel ik af en toe de bekende kriebeltjes in mijn buik, het lijkt op het gevoel wat ik bij mijn eerste kindje voelde.

    Ik ben wat onzeker deze zwangerschap ivm twee miskramen dus die kriebeltjes zijn een geruststelling voor mij.. Mits ze echt zijn en niet mijn darmen natuurlijk. Ik twijfel omdat het niet altijd heel laag zit.. Soms aan de zijkant ter hoogte van de navel.. En mijn placenta zit voor hadden ze gezegd. Ik voel het vooral als ik rustig zit en wat voorover gebogen.

    Herkend iemand dit? Morgen waarschijnlijk weer een echo ivm gyn bezoek voor medicatie (ascal). Ik blijf dat spannend vinden maar mijn mantra is sinds kort: niks wat ik doe of laat, zorgt dat het blijft of gaat.. Maw ik heb er toch geen controle over, en wanneer ik niks geks doe kan ik er niks aan doen..
     
  2. Eiffel

    Eiffel Actief lid

    22 mei 2015
    335
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kindjes = kindje (grr mobieltjes )
     

Deel Deze Pagina