Hoi damess Wil gewoon even lekker van me afschrijven. Ik ben sinds februari gestopt met mn pil. Toen in juni licht positieve test maasr kreeg s avonds erge buikpijn en begon al snel daarna te bloedenn. Daarna wegens omstandigheden weer even 3 maandjes aan de pil. Er zijn nu zoveel mensen in mn omgeving zwanger geworden uit het nikss. Ben heel blij voor ze, echtt! Maar toch blijf je dan met dat gevoel zitten van wanneer is het mijn beurt. Ik heb zoveel respect voor de vrouwen die al een jaar of langer bezig zijn!!! Ik ben met mijn pilgebruik niet meegetekend nu 7 maanden bezig. We hebben ongeveer om de dag seks maar als het mijn vruchtbare dagen zijn en we hebben echt echt geen zin dan doen we t niet, want seks moet wel leuk blijven natuurlijk Dus dames na hoeveel maanden was het bij jullie raak??
1e ronde 2 2e ronde 9 miskraam nu ronde net ongesteld geworden in ronde 3 na miskraam dus ronde 12 in totaal
Bij ons was het in de eerste ronde raak... Heb wel al 4 jaar geleden m'n Implanon laten verwijderen omdat m'n lichaam daar niet goed op reageerde.
Ik weet of het je helpt maar: Eerste ronde 1 Tweede ronde 2 (vooralsnog) Maar het is niet te vergelijken. Tot een jaar is echt heel normaal.niet de moet opgeven hoor!
Eerste in de eerste ronde dat werd een miskraam, toen 7 maanden later weer zwanger van zoontje. En nu oen we t al sinds 3 'aandoen na bevalling onveilig en zie handtekening.. al heleboel rondes!
Jeetje best snel allemaal! Noujs je kan niet meer dan je best doen en maar afwachten daarna he ... hahah
1e ronde 3 2e ronde 1 3e ronde 2 4e ronde 2 Kan wel begrijpen dat je het lang vind duren,maar meis vergelijk jezelf niet met anderen ook al is dat moeilijk... ik hoop dat je snel zwanger mag raken,succes!