Hoi dames, dit is onze 6e ronde na mijn miskraam... Ik heb paar dagen terug een urine infectie gehad, dus heb sinds 6 dagen geen seks gehad Gisteravond hadden we geklust en als het goed is, is mijn eisprong vandaag vroeg in de ochtend geweest Waarom ik dat zeg is, omdat ik gisteravond om 9 uur de ovulatietest heb gebruikt en die was gelijk positief!! Dus hebben we na 2 uurtjes geklust Ik moest eigenlijk op CD14 beginnen met ovulatietesten maar omdat ik een infectie had, heb ik het niet gedaan.. Omdat ik dacht dat het geen zin heeft.. Wie weet zou mijn infectie nie weggaan?! Dus ach.. Maar goed vanochtend om 6 uur na tempen, heb ik weer negatief getest! Dus is het zo dat mijn ei tussen gisteravond en vanochtend geweest is?! Mijn temperatuur is gister en vandaag ook met 0.1 graden omhoog gegaan, als het morgen meer omhoog gaat, wanneer zal mijn ei dan geweest zijn! En zitten wij net goed met klussen? Vanavond gaan we weer klussen en voor de zekerheid morgen ook
Ik denk dat je eisprong vannacht of vandaag was. Als je een positieve ovulatie test hebt dan springt je ei binnen 48 uur. Ik zou idd vanavond ook nog klussen aan gezien je ei nog twaalf uur leeft nadat deze gesprongen is.
normaal begin ik met ovulatietesten vanaf dag 13/14, maar deze keer ben ik op dag 15 begonnen en gelijk positief! Eerder met 2 rondes heb ik op cd16 en cd17 positief getest en de volgende dag was het ook altijd positief Deze keer is het op cd15 positief in avond Cd16 negatief ochtend vroeg en net weer getest en is de test donkerder Willen jullie even meekijken?
Helemaal links is van gister avond, middelste van vanochtend 6 uur en 3e van 1 uur geleden Die van gister waren even donker Van vanochtend is duidelijk lichter En die van net is ook bijna even donker maar wel wat lichter
Okay👍🏻 even kijken hoe het met mijn temperatuur zit morgen dan kan ik bevestigen wanneer mijn ei was
in de ochtend moet je ook eigenlijk niet testen. maar je ei springt binnen 24-48 uur, dus dat zit vast wel goed
Ik wou gewoon even kijken of de lh piek over was, want dat betekent toch dat je ei is gesprongen... Ik weet hoeft niet zo te zijn, want ovulatietesten stellen geen ei vast maar toch gezien mijN temp zal het wel zo zijn
Temp je wel rectaal, elke ochtend op hetzelfde tijdstip voor het wakker opstaan? En als jouw test gisterenavond posi was dan is je eisprong uiterlijk morgenavond. En nee. Als je ovu test weer negatief is betekent dat niet dat je ei gesprongen is. Het betekent alleen dat je lh piek weg is. Ik zeg dat je ei nog niet gesprongen is.
Ja elke ochtend op zelfde tijdstip En nu dat ik vandaag negatief test, weet ik bijna zeker dat ik laat ben begonenn met testen, want normaal test ik altijd 2 dagen positief.. Tenminste dat heb ik elke keer gehad Dus blijkbaar zou mijn test op CD14 ook positief geweest zijn en als ik het zo bekijk, dan zou mijn ei vandaag gewoon zijn hoor.. Morgen zal ik het weten door te tempen.. De reden dat ik bijna zeker weet dat mijn ei vandaag is geweest of zal komen, is dat ik laat ben begonnen met ovulatietesten, ik moest eigenlijk op CD13 beginnen.. Nou we zien wel
??? Als je het zo zeker weet waarom vraag je het dan hier?? Ik zie in jouw temp nu 100% zeker nog geen eisprong. En temp je ook rectaal/via de billen?
Ja dat doe ik, rectaal Ik vraag jullie mening alleen, want ik kan natuurlijk ook fout zijn maar denk ik bijna zeker te zijn dat het vandaag zal zijn omdat ik altijd 2 dagen positief test.. Maar dit keer is het maar 1 dag geweest.. Omdat ik dus ook laat ben begonnen met testen... Je leert natuurlijk van elkaar en dit is pas mijn 4e maand met tempen, jullie kunnen natuurlijk beter raad geven omdat meiden langer tempen hier🤗
Je ei is altijd tussen dag 17 en 20 geweest. Dus ik denk dat hij eerder morgen komt dan vandaag. Helaas kan ik de temperaturen op al je kaartjes moeilijk zien omdat het zo klein is
Je kan erop drukken en inzoomen toch? En ja dat klopt, maar deze keer heb ik wel eerder positief getest dan vorige keren.. Ik ben pas sinds december begonenn met tempen, daarvoor heb ik wel testen gebruikt maar kon nooit vaststellen wanneer mijn ei was natuurlijk..
En dan nog is het helaas niet te zien. En ik zie dat hij vaker 2 dagen na (begin) piek springt dus ik ga uit van vannacht/morgen je ei (weer 1,5-2 dagen na je piek). Je temp zal dan overmorgen boven de 36.6 moeten uitkomen (als ik het goed zie).