Goedemorgen!

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door NYmama80, 17 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NYmama80

    NYmama80 Actief lid

    16 apr 2013
    458
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Na eerst een tijd te hebben meegelezen heb ik me gisteren eindelijk maar 's aangemeld ;) Leuk om mee te praten over van alles en nog wat!

    Ik ben 32 jaar en heb een dochtertje van ruim 5 maanden oud. De eerste maanden heb ik als redelijk zwaar ervaren. Ik was redelijk overdonderd, moest erg wennen aan alles wat nieuw was. Inmiddels is de roze wolk gearriveerd! We genieten volop van ons vrolijke en nieuwsgierige meisje en hebben onze draai gevonden. Mijn man ik willen niet al te lang wachten voordat we 'beginnen' voor een tweede.

    Groetjes NYmama80
     
  2. Vrouw1982

    Vrouw1982 Fanatiek lid

    17 mei 2012
    2.195
    464
    83
    Vrouw
    Welkom!

    Heerlijk he, zo'n kleintje!?! Ik vond het ook ontzettend wennen! Je leven verandert zo van de ene op de andere dag, maar als je eenmaal in dat ritme zit (en de nachten weer wat langer worden :p) is het geweldig :D

    Veel plezier op het forum!
     

Deel Deze Pagina