Even voorstellen

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door Judith1983, 11 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Judith1983

    11 nov 2013
    36
    0
    6
    Hallo allemaal,

    Na heel veel meelezen toch maar besloten om mijzelf aan te melden :)

    Ik ben Judith, 30 jaar oud, woon in Lelystad samen met mijn vriend.
    Uit een eerdere relatie heb ik een prachtige zoon van bijna 8 en een dochter van 5.

    Mijn huidige partner en ik wilden heel graag nog een kindje van ons samen en groot was de vreugde toen ik in 2012 in verwachting bleek van een meisje. Een grote roze wolk was het, waar we ineens in een klap afgegooid werden toen ik het HELLP-syndroom kreeg. Met 28 weken kwam onze dochter via een spoedkeizersnede ter wereld, slechts 525 gram zwaar. Twee dagen na haar geboorte hebben we met zoveel pijn in ons hart afscheid van haar moeten nemen.
    Een half jaar na haar geboorte bleek ik opnieuw zwanger en op 16 september zijn we ouders geworden van weer een heel mooi meisje.

    Nu genieten we, ondanks het verdriet wat er nog is, elke dag met volle teugen van onze kleine meid, en ons gezellig drukke en beetje chaotische gezin! :)
     
  2. marygirl

    marygirl Actief lid

    25 dec 2010
    377
    0
    0
    Heftige ervaring en mooi dat jullie nu kunnen genieten van elkaar. :)
    Welkom hier :D
     

Deel Deze Pagina