Hoi ik ben jolanda 29 jaar oud moeder van een zoontje reyano van bijna 2 ik ben bezig met de tweede spannend dus heb nu ongeveer bijna drie dagen last van mijn onderbuik afwachten dus. heeft iemand dit ook gehad ik heb afgelopen donderdag mijn eieresprong gehad dus het zou kunnen bij de eerste wist ik het pas toen ik overtijd was. het kan ook tussen me oren zitten en is het weer niks.
jojo welkom hier! ik heb ook een klein beetje last van mijn onderbuik, maarja, dat zegt niets he. het kan ook zijn dat je zwanger bent zonder enige bijwerkingen. je kan wel even zoeken in het bij 'de eerste symptonen' misschien zijn er meerder vrouwen die hetzelfde hadden als jij.
Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst. Veel succes met zwanger worden, hopelijk is het snel raak. Liefs wolly
hoi ja maar wel toevallig dat ik dat nu heb paar dagen naar mijn eiersprong. word er best onzeker van bij de eerste had ik dat ook werd er gek van. het beste is om er niet zoveel mee bezig te zijn. terwijl ik eerst zoiets had van als het komt dan komt het. maar nu gaat het toch kriebelen voor een tweede. afwachten maar! jojo