Ik lees verschillende dingen over de start van de cyclus. Ik heb namelijk vrijwel elke maand een dag een beetje bruin bloedverlies en daarna zet m'n menstruatie echt door met kramp en rood bloed. Ik heb een regelmatige cyclus van 27 dagen, maar ik wil natuurlijk niet net die eisprong dag missen en achter het net vissen . Nee hoor, sowieso klussen we met regelmaat, maar ik zou het toch graag willen weten... Dus: op welk moment start volgens jullie mijn cyclus. Op t moment van het bruin bloedverlies of als het echt doorzet? Tnx for any comment.
Ik heb helaas jaren in de medische molen gezeten om zwanger te kunnen worden en volgens de medici/gynaecologen moet je tellen vanaf de eerste dag dat je echt roodverlies hebt. Dus niet tellen vanaf bruinverlies. Mijn ongesteldheid begon altijd (ik geef nu borstvoeding en ben sinds de bevalling nog niet weer ongesteld geweest) met een paar dagen een beetje bruinverlies vooraf. Dit was dus een voorbode van mijn menstruatie en nog niet de menstruatie zelf!
@ be happy dank je wel. voor mijn eerste zwangerschap had ik ook vaak al een aantal dagen bruinverlies. na mn zwschap is dat een aantal uur tot een dag. wat fijn dat jullie een zoontje hebben, nog van harte gefeliciteerd. jullie hebben er lang op gewacht zo te zien.
Als je een temperatuurkaartje zou aanmaken bij FF, dan wordt er automatisch een nieuwe cyclus gestart bij rood bloedverlies ik zou dus vanaf dag 1 bloedverlies een nieuwe cyclus rekenen
dank je eeva! hihi ik moet wel een beetje lachen om de pendels, je gaat 4 keer zwanger raken in een half jaar...