Mommied, maar wat nu als je zwanger bent...ga je dan ook nog skien/boarden? Lijkt me maar eng! Als ik zwanger zou zijn zou ik niet gaan..vind het eng om dan nog de piste op te gaan ivm vallen enz. En je mag geen alcohol dan is de apresski natuurlijk ook geen bal aan Maar echt leuk, ik ben wel een beetje jaloers op je ik zou ook wel voor een tweede willen gaan!! Wij zitten alleen met de kostenpost kinderopvang.. Dat wordt dan dubbel zoveel.. En we willen geen andere dingen laten zegmaar Mijn mannetje wil dus echt wachten tot het leeftijdsverschil op zijn minst 3 jaar is, zodat ons meisje gauw naar school gaat, mocht er een 2e komen. Pfff al dat geplan... Ik wordt er niet goed van, ik zeg dan gewoon laten we er aan beginnen, we zien wel of het ons gegunt is, misschien duurt het wel weer een jaar. En misschien ook niet ik heb denk ik vandaag eisprong, dus misschien moet ik hem toch vanavond maar het bed in sleuren @kelly ik ben benieuwd welke het gaat worden!
Oh das wel balen jez!! Ik ben toch thuis dus geen extra kosten idd. Als ik zwanger ben kijken we even wanneer we gaan skien, tot 14 wkn durf ik t wel aan. Vorige x was ik 8 weken. Gaat jullie meisje mee?
Go Jez, Go Jez Hier ook (bewust) thuis dus geen extra kosten voor kinderopvang Max gaat ineens erg snel met de tanden. Hij had er al 2 boven en 4 onder. Laatste dagen was hij echt niet te genieten, wij dachten vanwege de verkoudheid, maar nee hoor. Hij heeft gewoon 2 hoektanden (1 boven, 1 onder) en aan elke kant een kies erdoor heen gekregen. Vind het niet gek dat hij dus niet te genieten was......
Wow dat schiet lekker op! Kleine man heeft er nu 4 boven en 2 onder, en onder zit weer een bobbel. Ook idd hangerig etc...
Nee wij gaan zonder kind mommied Lekker even papa en mamatijd (En daarna met gierende banden weer naar huis hoor hihi) Gisteren geen qualitytime met manlief gehad heb het er nog wel over gehad, maar de plannen staan echt even in de ijskast. Er zou wat kunnen veranderen de komende tijd met zijn werk (positief) maar dan krijgt hij het even heel erg druk, dat ik ook niet zwanger zou willen zijn.. Dan zou ik alles even alleen moeten doen en dat wil ik niet Even afwachten dus Jeetje wat een tanden allebei zeg! Mijn meisje heeft er nog steeds maar 2 (onder) kan geen kwaad toch? Of moet ik me zorgen maken? Ik zie wel aan de bovenkant bovenop haar tandvlees de bovenste 4 tandjes zitten, maar nog geen witte puntjes o.i.d. aan de onderkant van haar tandvlees. Ik denk dat ze gewoon errug laat is ermee.. Scheelt wel een hoop tanden gepoets
Oh maar als je ze ziet zitten duurt t vast niet lang meer. Toen ik de boventanden zag in de bobbels waren ze er na een week of 2 doorgekomen. Lekker zeg met zn 2tjes op wintersport. Gaat ze dan naar oma en opa?
Ja maar die bobbels zitten er al iets van 2 maanden beetje lui ofzo hihi Ja opa en oma passen dan op inderdaad! Heeeerlijk! Al moest ik vorig jaar wel een traantje laten toen ik haar weer zag bij het ophalen Ik vind het dan gewoon lekker om even mijn eigen ding te doen, lekker meters maken op de piste, een afzakkertje in de bar en lekker uit eten. Dat gaat toch allemaal wat lastiger met een kleintje mee Over een aantal jaartjes mag ze mee! Hup in een klasje en gaan met die banaan!
Jaaaaa klasje, kijk er ook naar uit als ie zelf gaat skien. Wij laten de kleine man zelfs geen nachtje logeren nog hihi. Ja als ie eens gaat doorslapen misschien hahaha. Vorige week heeft ie 1x doorgeslapen en vannacht ook niet wakker tussen 23 en 530.... We komen er wel... Ooit! Hahaha. Hoe slapen jullie ukkies?
Ohh echt, nog steeds wakker! Balen zeg! Ach er zijn ergere dingen maar dat is misschien makkelijk praten voor mij.. Mijn meisje is heel soms smorgens om 6u al wakker, of ze wordt eens per maand een keer savonds na 2 uurtjes slapen even wakker, maar verder slaapt ze eigenlijk bijna altijd van half 8 tot 7u.. Ik besef wel echt dat ik heeeel erg geluk heb hiermee hoor Nu heeft madame ook nog weinig tanden dus hebben we daar natuurlijk ook nog weinig rottigheid door gehad. Misschien komt dat dus nog
Ja das pure luxe hihi!!! Hier veel last van de tanden gehad, en nu weer. Ach ja ik ben gewoon heel erg blij als ik 6 uurtjes achter elkaar kan slapen. Pfff ik hoop dat de 2e een betere slaper zal zijn.
Hier ook nog steeds drama slaper hoor. Gaat meestal rond 19.15/19.30u naar bed, en wordt gerust nog 2 tot 3x per avond wakker, 's nachts dus ook wel is. Ik ga niet meer kijken want weet dat er niks aan de hand is, maar slaapt dus nog steeds niet door. Morgen waarschijnlijk laatste keer met de auto heen en weer naar de psz om Noa weg te brengen. Auto wil niet meer, krijgt steeds meer mankementen dus ik kap ermee. Auto gaat naar de sloop toe, ik wil geen risico lopen. Dus Noa blijft tot dat we een andere auto hebben ook thuis, psz is nog in ons andere dorp, fietsen is geen optie want Max past niet voorop. Dus morgen even een gesprek aan gaan op de psz. Hopelijk duurt het nog 2 weken voordat we weer een auto hebben, maar dat weten we hopelijk vrijdag pas zeker..... Auto is op, wil niet meer, stapte net uit en stonk verschrikkelijk. Dus is gewoon niet veilig meer, hij moet echt weg
Dat is wel pittig zeg meiden, dat ze niet door willen slapen Dan zit ik al te klagen als het savonds een uurtje drama is Oh balen kel dat noa niet kan gaan.. Waarom past max niet op de fiets? En lopend is te ver zeker? Geen leuke buuf die even op max kan passen terwijl jij noa brengt? Hopelijk vindt je snel een nieuwe toettoet!
Oh balen zeg kelly, had jij geen fietskar? Hier vannacht weer ouderwets elke 2 uur wakker drama grrrrrr
Max past niet voorop in het stoeltje En ja ik heb wel een fietskar maar daar wil Max niet in . Dus misschien Max achterop en Noa in de fietskar(zo'n ding achter je fiets)..... Ga het er morgen even over hebben op de psz. Psz is in onze vorige woonplaats, zo'n 6km hier vandaan dus extreem ver is het ook weer niet. Maar ja heb niet echt zin om door een zeik regen heen te moeten met 2 kids, heen en terug en weer heen en terug (erg he) Noa was toen net gewend daar en wilde ze dus niet overplaatsen voor die paar maandjes want Dec gaat ze naar school toe. En dan zou ze een x extra moeten wennen, en dan naar school om weer te wennen. Dat wilde ik ze niet aan doen.... Als het meezit hebben we over anderhalf a 2 weken een andere auto, het is nog steeds spannend. MommieD, jeetje zeg elke 2 uur wakker. Lijkt wel alsof je net een baby hebt gekregen. Balen zeg!! Ik hoop voor je dat hij snel gaat doorslapen! Als Max het op het schreeuwen zet ga ik niet meer kijken, sinds dat hij uit het zkh is. En hij schreeuwt een paar minuutjes en dan slaapt hij weer. Soms lijkt het echt een eeuwigheid te duren, en heb het er nog steeds moeilijk mee als hij schreeuwt maar tot nu toe nog steeds niet naar hem toe gegaan.
Ja fijn dat dat werkt. Kleine man houdt t zo uuuuuuuren vol, echt waar. Dus nu ga ik 1 x en daarna niet meer. Alleen vanochtend schreeuwde ie m man ook wakker dus mocht ik weer om 6u flesje geven helaas. Is max nu al te groot voor het zitje voorop? Hoe lang is ie en wat weegt ie?
Ik weet nog niet wat ie weegt en hoe groot hij is. Moet 17 okt weer naar CB. Voor het eerst naar een ander CB, das wel weer jammer van verhuizen maar goed. Max heeft nooit voor op het stuur gezeten want hij zat gewoon vacuüm gezogen haha. Hij is een kop kleiner dan zijn zus hahaha. Maar hij is gewoon een beer echt waar. Achterop vind hij helemaal geweldig. Hebben dan wel een stoeltje met hoge rugleuning en zijkanten dus gaat prima. Zo me hoes van me ene bank hangt heerlijk buiten in de zon en wind te drogen, Max spuugde even zijn brood met chocopasta uit . Heerlijk die wasbare hoezen!!
Helaas slecht nieuws gehad net . 't financiële gedeelte voor een auto moest nog berekend worden en is afgewezen Ben er ziek van. Man heeft dus een onregelmatig salaris vanwege 't werk. Geen eigen auto dus kan wel janken!! Had zo gehoopt dat na 7 jaar ellende we weer eens iets van geluk zouden mochten hebben maar helaas. Nu komt die auto er sowieso want nu gaat mijn vader hem op zijn naam zetten en dan betalen wij hem gewoon elke maand aan hem af. Maar gewoon het idee, dat je iets betaald wat niet van jouw is. Ja over 5 jaar, maar ik rij nu 12 schade vrije jaren en die ben ik dus ook kwijt, omdat de verzekering op mijn vaders naam komt. Ach komt ook wel weer goed, maar is toch weer een stukje balen dankzij het verleden...... pppffff Nu maar even naar buiten stoom/rook afblazen (hihi)
He balen zeg!!! Maar gelukkig kan je t nog oplossen... Kleine man heeft trouwens zn eerste stapjes los gezet!
MommieD, jeej wat leuk dat je mannetje gaat lopen!!! Hier vanmiddag super leuk nieuws gehad. Alles is rond, en vanaf a.s. zaterdag 10.00u kunnen we de auto op gaan halen. Dus maar een weekje zonder auto. HELEMAAL HAPPY! Heerlijk weer vandaag he , kids hebben weer eens heerlijk buiten kunnen spelen. Vanmiddag auto leeg gehaald en dat deed toch wel zeer hoor, zal best wel een traantje wegpinken als ik van de week gebeld wordt wanneer deze opgehaald wordt. Maar ja het is niet anders. Nu kids op bed, en lui op de bank. Fijne avond meiden!!