Linny, Wat vervelend om te horens meid dat je nu zo onzeker bent....maar ik ken het hoor, heb er zelf ook veel last van. Maar het zou kunnen dat je kindje nu ff een stop heeft qua groei...een diapauze noemen ze het. Ook al zeg ik het zelf...maar probeer niet negatief te denken. Ik haal me zelf ook de gekste dingen in m'n hoofd hoor, en dan lees je hier allemaal verhalen, waar je absoluut niet zekerder van gaat worden. Mijn vriend zegt ook dat ik zulke dingen helemaal niet moet lezen en ik probeer nu ook alleen maar op 'hier' te komen met lezen en niet verder op zwangerschapspagina....bah je word er helemaal vervelend van. Maar probeer een beetje posititief te denken meid....
iedereen moet hier lekker positief denken hoor!!! iemand zei pas tegen mij, er gaan veel zwangerschappen mis maar er gaan er nog veeel meer gewoon goed!!! dus daar denk ik maar gewoon aan! als het goed is gaat in week 6 het hartje kloppen en is de kans op een miskraam weer ietsjes kleiner geworden! jippie!! op naar de volgende week! ik ben nu een goeie 6 weken, maar op internet spreken ze dan dat je in de 7e zwangerschapsweek zit, dat klinkt natuurlijk nog veel beter!! hihi
Is de 6e week zo cruciaal / belangrijk dan? Ik heb het middel Suprimal gekregen. Staat alleen erg duidelijk op dat ik er niet mee mag auto rijden. Werk slaapverwekkend. Mag het ook pas vanavond innemen. Ik hoop dat ik morgen ochtend resultaat heb!
mijn vriendin had van de verloskundige gehoord dat zo rond de 6e week de kans iets groter is dat de zwangerschap fout gaat, omdat dan het hartje moet gaan kloppen ofzo iets.. op zich wel logisch toch? vanavond maar gauw je medicijnen innemen vissertje, en gauw naar bedje!
Jeetje wat heb ik een pest humeur zeg!!! Ben echt niet te genieten. We zijn net weer thuis, heb natuurlijk al een hele slechte nacht gehad. Ik de computer aanzetten om de mail te chekken (niet dat ik wat verwachtte) Heeft BJZ (Bureau Jeugd Zorg) een mail gestuurd met de omgangs weekenden voor man z'n kids. Worden de laatste weekenden van de maand (prima was voorheen ook al zo, omdat het ons financieel beter uit komt) Willen ze in de zomervakantie ook gelijk vakantie voor de kids plannen, dus hier en bij hun moeder.... en wanneer willen ze dat?????????? Ja hoor 27 juli tot 4 augustus...... DACHT HET DUS NIET!!! Even heel egoïstisch we hebben natuurlijk al heel veel meegemaakt met de kids en haar (moeders) familie, dat ik er wel een beetje klaar mee ben, en nee ik mag het niet op de kids afschuiven, maar het wordt er hier ook niet gezelliger op als ze hier 1 nachtje blijven slapen (laatste half jaar vind ik het echt niet leuk meer, wat we ook proberen) En we hebben straks geen plek meer voor ze (of geen eigen kamer) want onze dochter gaat naar hun slaapkamer en de kleine straks uiteraard op het kleine kamertje. En ik wil die 3 echt niet voor 1 nachtje in 1 kamer laten slapen......... Maar ja, er staat nog niks vast (heb natuurlijk ook nog niet gezegd dat ik zwanger ben) dat komt in Januari of zo wel dat ze dat gaan horen. Gezeik gaan we toch wel krijgen!!!!!!!!!!!!! Sorry voor mijn ego bericht Manlief is ff pizza halen dus moest het even van me afschrijven @Linny, meid doe het rustig aan, en uiteraard ben je gewoon weer welkom wanneer je weer wilt!!! *dikke knuff*
kelly, wat jij niet wilt, gebeurd niet!! makkelijk zat!! en die vakantie komt toch verdomd slecht uit dus laat ze dan lekker op hun eigen stekkie blijven! dat kan gewoon effe niet die vakantie bij jullie...! als de beeb er volgend jaar is, komen ze dan helemaal niet meer slapen zeker? omdat je geen kamertje vrij hebt? (of misschien heb je nog een mooi schuurtje vrij? ) hebben jullie geen achtertuintje? daar kun je namelijk hele mooie tentjes in op zetten en dan kan je je deur pas open doen als je ze binnen wilt hebben! (grapje) ik begrijp alleen niet zo goed.. zijn die kinderen nou zo irritant en stom of is het het hele gedoe erom heen wat je zo tegenstaat? (wat ik heel goed kan begrijpen hoor!!)
@kelly dat is een lekkere binnenkomer niet dus!!! Hoop wel dat je een beetje genoten heb met een paar dagen weg met je mannetje. En die vakantie dat is zeker rot en wat jij niet wil gebeurt niet punt uit. Ik hoop dat het van je afschrijven helpt we staan voor iedereen klaar. Dikke knufffff. @linny ik snap het heel veel sterkte probeer toch posetief te blijven en je bent altijd welkom hier ook voor jou een hele dikke knuffel
Uh, ze kunnen eventueel 1x in de maand wel een nachtje blijven slapen in ons bed (samen) en dan gaan wij een nachtje op een luchtbed in de woonkamer dat vind ik nog niet eens zo erg. Maar dat zal ook niet heel lang goed gaan aangezien dochter in jan 12 wordt en zoon wordt over 2 weken 9........ Helaas geen schuurtje of tuin (wel achter een heel groot grasveld beneden hihi) (wonen 2 hoog in een flat) Kan vragen of de buurvrouw 2 kids wil hebben te logeren De kids is niets mis mee hoor, zijn echt schatjes. Hebben eigenlijk veel en veel en veel te veel meegemaakt in hun jonge leventje.(waardoor ze dus ook heel kwetsbaar zijn, en eigenlijk niemand geloven) Veel ruzies, gescheld, 3 x binnen 3 jaar verhuizen (van moeder naar ons, van ons naar moeder, van moeder naar crisis opvang) (en over 3 weken nog een keer, dan naar oom(broertje van moeder) en tante waar ze dan blijven wonen) Dus ze krijgen een heel eigen leven, wij zien ze maar 1x per maand anderhalve dag.... Omdat ze nu nog 1 uur rijden heen en 1 uur rijden terug wonen. Dat wordt straks anderhalf uur heen en anderhalf uur terug rijden..... pppfff daar zie ik zo tegenop... Maar goed BJZ wil gewoon dat wij ze op vrijdag middag ophalen rond 16.00u en zondagavond rond 19.00u gewoon weer terug brengen..... Nou dacht het niet, mijn man werkt ook gewoon en we hebben nog een kind die regelmaat heeft qua leven, eten enz. Dus het is nu zaterdag ochtend 11u (omdat het bij crisis gezin niet eerder kan, vanwege Geloof) tot zondag middag 4u dan brengen we ze weer terug. Ja sorry ik heb om 6u 's avonds ook gewoon honger dat leven heb ik nou eenmaal. En dan komt nog eens het feit dat mijn man nu weer op buitenland gaat rijden deze periode tot april/mei om de week een week weg van zondag tot donderdag/vrijdag.... En vanaf april/mei tot juni zoiets elke week weg van zondag tot donderdag/vrijdag, dus dan kan hij de kids sowieso niet ophalen als hij moet werken.... en ik ben geen held op de weg (ja hier in de buurt) dus ik ga ze al helemaal niet halen of wegbrengen. Ik raak zelfs met een tom tom de weg nog kwijt dus dat ga ik niet eens proberen. Het lucht wel op hoor, om het hier even van me af te schrijven
kel, gewoon doen waar jullie je goed bij voelen! het is sneu voor die kindjes maar jullie leven hoeft er niet door overhoop te raken, daar hebben zij ook niks aan! en als je het niet zegt dan weet niemand ook niet wat je wil, dus gewoon aangeven toch! goedemiddag trouwens.. ik heb even kantoorwerk dus zit lekker achter me computertje, en het is lekker rustig dus kan lekker hier even spieken!
Goeiemiddag!! Zo nog een x uurjtes en dan weekend. Nu lekker rustig om mn werk dus even tijd om te spieken hier. Heb geen zin meer zou wel even een slapie willen doen haha. Maar goed nog even doorbijten en dan lekker naar huis en dan weer gauw aftellen naar donderdag joehoe!!
Er wordt net gewoon een mail gestuurd door BJZ dat mijn man maar gewoon zorgt dat hij van 27 juli tot 4 aug vrij neemt want dan heeft hij de kids een week. Ze kunnen niet op het allerlaatste moment beslissingen gaan maken want ze hebben met nog meer partijen te maken.... oftewel jij bent maar vader van.... en jij hebt niks te willen je mag alleen maar betalen en je kids zien als moeder/opa en oma/ en pleegouders het goed vinden Er is dus ook geen andere week in die 6 weken dat ze vakantie hebben, want nee eerst wordt alles met moeders en pleegouders geregeld en dan zijn wij aan de beurt. Mijn man ging geloof ik een 1 op 1 gesprek aanvragen met BJZ (onze contact persoon dan) dat hij het niet normaal vind hoe het zo gaat. Toen wij alle hulp wilden konden ze ons niet helpen omdat moeder overal "nee" op gaf.... wij kennen elke maand 200 euro betalen (moeders natuurlijk niks) we hebben nog een dijk schuld. En dan moet man ook maar gewoon vrij nemen van zijn werk als zijn kids een weekend komen... JA SORRY HOOR MAAR HOE ZIE JE DAT VOOR JE ALS JE EEN BAAN HEBT ALS INTERNATIONAAL CHAUFFEUR?????? Oh sorry baas maar ik moet wel vrijdag thuis zijn en maandag ochtend pas vertrekken??? Nee dan moet hij maar WÉÉR een andere baan gaan zoeken. Oftewel zijn leven weer gaan veranderen om zijn kids eens in de maand te kunnen zien. Gelukkig denkt hij er dit keer hetzelfde over dan ik. Hij zit er zelfs over na te denken om afstand te doen van zijn kids, en dan zal hij wel zeggen, als je me wilt zien......... je weet waar ik woon. Hoe kan je in godsnaam een leven opbouwen/doorgaan met leven als alles in het teken moet staan van die 2 kids die je maar eens in de maand ziet??? BJZ begrijpt het weer eens niet, en wij geven niets om die 2. OEHHHHHHHHHHHHH :x:x:x:x:x stress is echt niet goed. bah kan hier echt niet tegen zeg. En dat durven ze dan te zeggen nadat je bijna 5 jaar voor die kids gevochten hebt en een peperdure advocaat had waar we een dikke schuld voor hebben lopen :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Sorry voor mijn lange verhaal en gezeur weer
oeiiiii kel, adem in adem uit!!!! 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10!!!!!!!!! wat een drama en wat een sukkels bij BJZ!!!!!!!!!!!!!!!! ze snappen er daar echt helemaal geen ene mallemoer van he!!!! wat een debielen, en dan nog zeggen dat ze het beste willen voor die kinderen! nou lekker met zulke gestreste ouders die logischerwijs saggo worden omdat je dingen moet doen die echt verrot slecht uitkomen! ik zou ook maar even een gesprekje aanvragen en eens even duidelijk maken wat jullie hier van vinden! wou dat ik iets voor je kon doen meis!
hihihi.. sorry doe dan maar in en uit ademen.. met jouw opgewonden tempo oefen je gelijk het puffen alvast!
Zo ben uitgeteld hoor dochter is weer wakker, straks even boodschappen doen..... hoop dat het droog blijft, of misschien ga ik wel ff met de auto....... het waait ook zo hard buiten.....
't gaat even niet zo goed. Heb vanmiddag flinke krampen/steken gehad, en nu net weer. stress stress stress om de toekomst (kids van mijn man) ga dus proberen te ontspannen op de bank (met toch een peukie als dochter op bed ligt) Misschien vanavond nog even terug om verder te lezen.....
@kelly ik heb terug gelezen je heb een hoop stres aan je hoofd maar denk aan de kleine en hou je rustig. Ik denk aan je. Kus en een hele dikke knuffel