Ex op hyves..

Discussie in 'De lounge' gestart door Deb26, 2 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. crisje

    crisje Fanatiek lid

    5 aug 2006
    2.974
    1
    0
    brabant
    Draai de rollen eens om.
    Zou JIJ terug willen naar je ex?
    Zoals jij het niet wil (ga ik dan maar vanuit want anders klopt je relatie niet) wil je partner het ook niet.
     
  2. ThunderAngel

    ThunderAngel Fanatiek lid

    26 aug 2007
    1.684
    0
    0
    Apeldoorn
    alle mannen zijn klootzakken, en willen liever een knappere vrouw. zullen ze nooit toegeven hoor, ze liegen liever en doen het stiekem. open your eyes girls!
     
  3. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    herkenbaar hoor
     
  4. Female

    Female Niet meer actief

    Dat jij toevallig pech hebt met kerels wil niet zeggen dat dat bij iedereen zo is hoor meid ;) .
    Ik vind dit echt geen realistische uitspraak... :(
     
  5. prinses

    prinses VIP lid

    20 mei 2006
    18.334
    1
    36
    Je gaat wel heel erg van je eigen situatie uit. Hoe bedoel je: Iedereen over 1 kam....... :rolleyes:
     
  6. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    Ik denk dat dat ieders mening is.Dat er zulke mannen zijn daar twijfel ik niet aan hoor echt niet.Maar zoals ik altijd zeg op ieder potje past een deksel hoor echt wel!Sommige hebben gewoon het geluk een lieve schat tegen te komen ik ben ook een gelukkige hoo.Maar begrijp me niet verkeerd hoor ik heb ook een aantal !@#$%^&%$#@ exen ik denk dat je zulke personen ja dat je dat moet meemaken ofzo :) .ik ben me er ook van bewust dat je niet bij mensen in de gedachten kunt kijken.Ik zal nooit weten wat hij denkt.Maar dat is denk ik een kwestie van vertrouwen!hoe zwaar dat soms ook is :rolleyes:

    liefs monique
     
  7. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Ik vind het ook een beetje beledigend wat je hier zegt. Dat jij nou geen goede smaak hebt wat mannen betreft.... Maar om nou ook onze mannen te beledigen vind ik wel een beetje triest...
     
  8. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Ach, het zijn niet voor niet ex-en. Ik ben niet bang dat hij terug zou gaan en dat ben ik ook nooit geweest voor we een kindje kregen.
    En dat alle mannen lievere een knappere vrouw hebben. Tja, je komt in je leven toch wel een keer tot het inzicht dat het uiterlijk niet alles is.
     
  9. djellybelly

    djellybelly Niet meer actief

    alle 3 mijn exn staan er op 2 heb ik toegevoegd we zijn goed uit elkaar gegaan dus geen jaloezie van mijn vriend zijn kant kent ook alle verhalen enz.
    ze zijn wel alle 3 getrouwd hahahhaha daar schrok ik wel van :D
     
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.194
    35.901
    113
    Haha, dat vind ik echt onzin hoor. Hoop voor je dat je nog eens een normale vent tegen komt.
     
  11. Linda10280

    Linda10280 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.764
    1
    0
    Huisvrouw
    Hoorn
    Mijn man heeft in zijn vriendenlijstje ook een ex staan.
    Maar wel een ex van heeeeeeeel vroeger!
    Nou vind ik het verder niet zo'n probleem dat hij haar in zijn lijstje heeft staan....hij hyve't toch nooit haha
    Plaats ook nooit een krabbel ergens of wat dan ook ;)
    Maar hij wil niet praten over die ex.
    In het begin vroeg ik hem er is een keer na....hij klapte helemaal dicht en werd zelfs chagerijnig!
    Het eenige wat hij kwijt wou was dat ze ooit iets geflikt had? waardoor hij verder eigenlijk helemaal geen contact met haar wilt.
    Hij hoeft d'r verder ook niet in zijn lijst maar is te lui om haar d'r uit te knikkeren haha

    Maar het maakte mij wel onzeker.
    Want wat kon zij zo lang geleden gedaan hebben waardoor het hem nog steeds wat doet.
    Ik wil er verder ook niet over nadenken...en dat doe ik dus ook niet.

    Maar goed, ben ook wel is op zoek gegaan naar een andere ex van hem.
    Tja, ben gewoon heel nieuwschierig...ook al weet ik dat ik het ook te confronterend is.
    Een soort zelfkwelling inderdaad haha
     
  12. Lonnie26

    Lonnie26 Bekend lid

    8 nov 2007
    598
    0
    16
    office manager die niemand managet
    Eindhoven
    Ze zeggen altijd:

    Van een knappe tafel kun je niet lang eten.

    Nou, dat weet ik ook uit ervaring.

    Het innerlijk is miljoenen keer belangrijker. Want daar moet ook jou vriend met jou mee verder en niet met uiterlijk.

    Nee, meid, jij bent veel belangrijker dan haar!
     
  13. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Mijn vriend zegt altijd: je bent dan wel geen fotomodel maar voor mij ben je de mooiste :D
     
  14. Calimero

    Calimero Fanatiek lid

    31 aug 2006
    1.901
    0
    0
    hier ook :oops: net alsof valt er altijd wel iets op haha


    het lijkt haast wel vrouw eigen als ik het zo lees :)
     
  15. Ranjeewha18

    Ranjeewha18 Niet meer actief

    trouwens ik heb ook 3 exen van mij op mijn hyves staan :)
     
  16. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    24 nov 2005
    4.063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ik heb mijn eigen ex eens opgezocht laatst, en ik weet nu weer hoe lelijk hij was. Dus dat kun je ook nog doen. Manlief heeft geen exen, is tot mij altijd vrijgezel geweest, dus daar kan ik niet over meepraten. Maar ik zou het omdraaien, zou jij je man inruilen voor je ex? Nou niet dus lijkt me, dus waarom zou dat andersom dan wel zo zijn?
     
  17. dayenne

    dayenne VIP lid

    14 aug 2007
    7.564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    Het ergste is: ik heb ook nog es kenmerken van borderline. Dus dat betekend dat als ik denk dat mij vriend bij mij weggaat, ik hem van te voren al ga afstoten zodat hij mij niet meer kan kwetsen. Heel verwarrend voor hem, omdat hij nog nooit bij mij weg wilde gaan. Maar daar ben ik dan wel bang voor als ik zijn ex(en) zie.
     
  18. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    oh jeetje das erg herkenbaar.... ik wordt vaak vergeleken door mn vriend zijn familie en vrienden met zijn ex en ik schijn volgens iedereen veel leuker en spontaner te zijn.... en zijn ex was echt totaal anders dan mij.... maar ondanks dat ik weet dat hij zo giga veel van mij houd snap ik af en toe niet z goed wat ie met mij moet en vind ik het moeilijk te accepteren dat hij van mij houd! das erg moeilijk vooral voor mezelf... mijn vriend zegt: gekkerd ik hou van jou en geeft dan een dikke knuffel....
    maar voor mezelf is het giga moeilijk als ik denk wat ie met mij moet.... zit allemaal tussen mn oren... maar het zal ook wel komen omdat er nog nooit iemand zo dicht bij gekomen is
     
  19. chantalk

    chantalk Fanatiek lid

    Het is niet voor niets zijn EX ;)

    Ik heb dat gelukkig niet (terwijl ik soms heel jalours kan zijn :oops: )
    Kwam laatst wel toevallig op de hyves van een ex van manlief terecht (via mijn ex :) ). Ik heb toen alleen even gekeken omdat ik nieuwsgierig was naar haar (pasgeboren) dochtertje...kijken wie er mooier is en kwam tot de conclusie dat Luca veeeeeeeel mooier is ;) 8)

    Ik heb zelf 2 exen als vrienden op hyves staan...mannetje vind dat ook niet erg...1 ex is homo (hmmz lag dat aan mij? :( ) en de andere is een vriend van hem dus daar hoeft hij zich ook geen zorgen om te maken ;)
     
  20. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    Wij zijn toch allemaal zelf ook exen? Ben benieuwd of wij ook opgezocht worden... Er loopt vast her en der een ex rond die onzeker wordt van ONZE hyvespagina....:)

    en thunder, ik vind het inderdaad een beledigende en onzinnige opmerking. Moet je niet doen joh.

    groeten
    Amber
     

Deel Deze Pagina