Hier ook een geslaagde zoon. Net voor 14.00 uur kwam het verlossende telefoontje. Mooie cijfers gehaald. Champagne lag al koud en vlag stond nog in de garage. Vanmiddag taart en hapjes gehaald. Wij gaan zo feestvieren
Hier ook eerst een herkansing Kernvak onvoldoende . maar.... 4 vakken een 8 en de andere twee een 6. Dus verder een top lijst. Gefeliciteerd voor alle geslaagden!
Gefeliciteerd allemaal! Hier heeft dochter gisteren haar propedeuse gehaald dus voor haar is de weg naar de universiteit nu ook vrij. Grappig dat dat precies tegelijk met de examenuitslagen was.
Dat voelt dan toch zo krom he...met 4 x 8... maar het is wat het is...ook geen twijfel dus of welk vak er het beste herkanst kan worden.. dat moet gewoon dat ene vaak worden dus... succes alvast! en riean : wat een fijn iets om voor te moeten omschakelen! Spannend! Ik duim dat hij het haalt met de her!
Hier dochter ook geslaagd gelukkig! Het stomme was nog: We zaten braaf naast de telefoon te wachten... 12.35 kijkt ze ineens op haar telefoon - hoe kón er nog niet gebeld zijn? Ze was ongeveer de 10e.. nu moest het toch ongeveer wel... en wat bleek: Gemiste oproep van 12.24... achteraf stond haar telefoon op 'niet storen' - nog automatisch haha... Mentor gelijk teruggebeld- hij was gelukkig klaar met bellen en toen hoorde ze het verlossende nieuws: Geslaagd. Haar cijfers zijn voor 2 vakken de goede kant op gevallen (hoewel ze anders ook wel geslaagd was) maar Scheikunde stond ze een 5.6 voor en nu een 5.4; precies genoeg voor een 6 . En bij Engels was het juist heel positief; door de hoge N term (1,4) had ze een 8.2 - waardoor haar 6.8 - afgerond uiteindelijk een 8 op haar eindlijst is geworden. Maar oke... het zit er op.. oef... Iedereen gefeliciteerd verder!!! En ik hoop dat er nog wat meer geslaagde bijkomen na de herexamens!