dat is prima alvast bedankt! of dat de psychologe toch psychologisch niet helemaal 100 % in elkaar zit
Nou ik heb me ook wel eens afgevraagd: Als ik mee zou doen, zouden mensen dan nog wel zo'n positief beeld van me hebben ? Alleen al door vermoeidheid wordt bij de meeste mensen het goede humeur flink aangetast
er waren wel vaker van die psychologische figuren daar, die hadden iig niet voor niets dat vak gekozen zeg! aparte gevallen hahaha mag je trouwens maar 1 persoonlijk item meenemen of mag je standaard je tandenborstel enz. meenemen? en wat zouden jullie dan meenemen als je wat moest kiezen naast de standaarddingen?
vind het altijd zo'n top programma en vind eddy zoey ook wel de geschikte kandidaat. Ben benieuwd hoe het dit jaar zal vergaan. Met in principe alleen vrouwen (en stiekem de mannen dan)
Ik weet niet wat je standaard mag meenemen. Mag voor iedereen op het eiland wel hopen dat een tandenborstel etc tot de standaard uitrusting behoort... Maar volgens mij is dat niet zo... Als ik zelf 1 item mee mocht nemen dan.... Een foto van mijn zoontje zou denk ik nog meer heimwee betekenen. Dus waarschijnlijk zou ik iets praktisch meenemen. Bijvoorbeeld een mes of visnet of zou een aansteker ook mogen? Scheelt wel heel veel wrijfwerk met houtjes... Maar echt Robinsonwaardig is dat natuurlijk niet, haha...
Ach jij bent niet zo erg hoor. Ik vind kamperen erg leuk zelfs in een tent, maar ik ben geen Robinson-materiaal. Ik zou namelijk een volledig ingerichte camper mee willen nemen.
Dat er mannen onderweg waren naar de vrouwen toe, dat was natuurlijk al bekend... Maar hoorde ik het net goed dat hun eigen mannen onderweg zijn naar hun vrouwen?
Haha... ik heb al antwoord op mijn eigen vraag... Niet hun eigen partners dus. De eerste uitzending zit er op... Wat vonden we er van? Ik heb wel smakelijk gelachen Alleen vrouwen op een eiland, wat een giller
ik vond het wel leuk om te zien, maar goh, we mochten wel zeggen over advocates zeg... jeeee Carine.... die zegt dat ze zo aardig is etc en vooral : Ik laat me niet leiden door emoties.... en pats, alle meiden die op haar gestemd hebben, staan onderaan de lijst... ze kan goed praten, maar het klopt allemaal gewoon niet. Die ligt er zo uit als het team daar de kans voor krijgt. Eva vind ik wel erg goed... En esmeralda trouwens ook. Nouja ik ben benieuwd wat er nog komen gaat.. (behalve de mannen haha)
heb zelf het laatste stukje gemist dan vanaf de laatste reclame niks meer gezien het onweerde hier dus dan moeten de stekkers eruit van mij.. maar ik vind die Eva toch wel erg goed tot nu toe. En die Carine een verschrikking
Oh balen! Kijk je het laatste stukje binnenkort nog even online Volgens mij is Eva wel een pittig vrouwtje. Die Carine weet helemaal niet waar ze het over heeft. Jong dus geen ervaring?!?! Ik krijg de kriebels bij mensen die dat zeggen... en dat noemt zich zelf een top advocate, haha... "Mensen komen graag naar mij toe". Ja, dat hebben we gezien ja Die ligt er snel uit inderdaad.... maar je zult zien dat ze dan immuniteit wint
Jammer dat die Bea eruit moest, dat leek me wel een pittige dame. Ik heb haar alleen maar zien werken! Sabine, liet zichzelf wel heel erg kennen hoor. Niet zwaaien en mensen die op haar gestemd hadden gelijk onderaan zetten. Dan kies je niet de zwakste! Carine, wat een vreselijk wijf. Ze deed helemaal niets, gaf vreselijk af op jonge meiden, alleen omdat ze jong zijn. Viel niet mee te praten! Ik zou daar ook gelijk ruzie met haar hebben en zou niet pikken wat Eva pikt! Bah.
Ooooh heette ze Carine, dat vervelende mens wat zo ontzettend neerbuigend deed naar die meiden? Wat een draaaaak zeg! Ik heb me weer (heerlijk ) lopen ergeren zeg. En maar zeggen dat dat blondje nog geen levenservaring heeft etc. Nou ik heb nu al respect voor haar vanwege haar blinde zoontje, volgens mij is het een topwijffie. Nou, ik heb gesproken Fijn dat ik mijn ergernissen hier kan spuien zeg, dat lucht op hihi.
Hier ook gekeken. Vond het wel lachen met al die kippen op een eiland. Ergde me ook aan Carine... Ben benieuwd of de mannen het halen en hoe het dan gaat. Zondag toch een extra uitzending? Kwebbel
heerlijk alleen maar vrouwen op het eiland, dat word oorlog!!!! ben iig blij dat ik er zelf niet tussen zit.