Die Leo was echt blij vorige week echt cool!! Wel sneu voor hem dat ze allemaal op hem gestemd hadden...
Eens. Ik vind haar geen leuk mens, mja je kunt nou eenmaal niet iedereen leuk vinden Ben benieuwd of Leo het daar gaat uithouden.
Ik vind Nadia ook niet leuk, maar Lobke al helemaal niet! Vinden jullie het dit seizoen ook minder leuk dan anders? Er gebeurt zo weinig en van heel veel mensen zie je bijna niks (zoals Ferry, die heb ik nog nauwelijks gezien en Sabrina voor deze week ook niet).
Ja die Nadia is rete irritant en die Lobke is volgens mij iets aan haar schild aan het voeren... Ik vind het ook wel redelijk saai dit jaar hoor. Gebeurt weinig en idd Ferry hebben we amper gezien. En sommige anderen ook. Wel jammer, ik hoop dat er nog wat meer gaat gebeuren...
Ik vind het dit seizoen zo jammer dat er weinig van het overleven zichtbaar is. Het gaat alleen maar over gezellig met zn allen op een eiland, maar de nachten zie je niet, ik heb compleet gemist dat op kamp hel een hut gebouwd is.. Heel apart! Dat vond ik juist zo leuk.
Die Lobke wat een trut zeg! Die mag er van mij snel uit! Ferry heeft het trouwens goed gedaan zeg, lekker veel kunnen eten en nog veel stemmen over. Hij had echt geluk dat hij nog die andere extra stemmen had. Moet wel zeggen dat ik Remy gelijk gaf, iedereen tegelijk eruit was gewoon het eerlijkste. Iedereen een gelijke kans.
Ik vertrouw die lobke ook voor geen cent. In de voorstukje van volgende week,zat zij daar nou tegen Remi te zeggen dat ze de mannen uit "haar groepje" eerst moesten weg stemmen? Of heb ik dat verkeerd gehoord?
Ja dat hoorde ik ook. Bah vind het zo'n vreselijk mens, hoop dat ze snel eruit vliegt, schijnheil! En vond het ook fair dat iedereen eerst uit die put werd gehaald..
Ik vind het dan weer juist heel logisch dat ze ook in het andere 'team' lijntjes uitgooit. Anders grote kans dat eerst de vrouwen eruit gaan lijkt me.
Lobke speelt gewoon heel goed het spel, snap niet dat mensen haar meteen een slang en vreselijk mens noemen. Alsof ze in persoon ook zo is... Ze gaat ervoor om expeditie Robinson te winnen, niet om vriendjes voor het leven te maken.
Ik vind haar juist wel leuk overkomen. Echte topsportmentaliteit en niet van dat vrouwengeneuzel. Houd ik dan altijd wel weer van hihi.
Nee idd ik vond haar ook al irritant vanaf het begin, beetje achterbaks. Tuurlijk is het een spel, maar ik weet niet. Sommige kandidaten spreken je aan en sommige niet Rick Brandstichter is mij bijv heel erg mee gevallen, Ferry Doedens ook. Maar Lobke en die andere troela die met die puzzel tegen Sabrina moest, vond ik ook niks.