Ik had niet verwacht dat Ryanne op het aanbod van verliezerseiland in zou gaan, vind haar daar geen typetje voor. Wel stom eigenlijk dat Danny er niks van snapt, hij weet toch dat ze er ook voor kunnen kiezen gewoon naar huis te gaan? Wel jammer dat ze weg is. Ze was samen met Oscar mijn favoriet. Hopelijk ligt Amara er snel uit, want die vind ik echt onsportief.
OHHH die rat die bij Danny langs kwam toen hij lag te slapen... Zo jammer dat Ryanne weg is. Wat een bijzonder persoon, alleen om haar te zien in dit spel was al leuk om naar te kijken.
Zij was eigenlijk de enige die het leuk maakte. Sander was schijt irritant, Amara een bitch,Kim,Anna en Sharon om te slapen zo saai en Klaas en Oscar hingen er tussenin. Danny was wel oke op zich. Ze hadden die ene man er niet zo vroeg uit moeten stemmen, die van SBS undercover in het buitenland presenteerd hij volgens mij. Die was misschien ook nog wel oke geweest. Dit seizoen vond ik best saai qua persoonlijkheden.
Waarom vond iedereen Sander zo irritant? Was een hele sterke speler die heel actief was, en ook heel sportief reageerde op verlies. Was zeker niet voor hem maar vond hem zeker niet storend. Mooiboy tim daarentegen vond ik echt een foute gast, ook toen hij oscar aanviel was ik er helemaal klaar mee. Geen goede inborst bleek daaruit. En dan nog opgeven op het eiland ook. Dat had sander nooit gedaan. Echt balen ryanne, had echt haar winst gegund maar zelfs al had ze de finale gehaald ( kleine kans, dan moet je de halve finale toch winnen? Is niet met stemmen toch) was ze er denk ik niet gekomen. Oscar heeft zich er ook wel slim doorheen gesneakt steeds!
Ryanne was echt een persoonlijkheid die leuk en bijzonder was om naar te kijken. De rest vind ik niet zo. Maar misschien verandert dat nu. Amara vind ik bloedirritant. De rest nogal saai. Klaas en Oscar zijn dan nog de leukste die ik de finale ook zeker gun. Danny was een irritante rat soms maar maakte het wel leuk om naar te kijken. Ben benieuwd hoe ver hij komt!
ik hoop dat Anna met Oscar en Klaas en Kim de finale haalt. Ze is volgens mij behoorlijk sterk. Maar ze hóéft niet op de voorgrond omdat er andere zijn die dat al doen. Bij de proeven komt ze volgens mij redelijk sterk eruit. Een beetje ala Oscar bij de mannen. Voor mij mag Amara de volgende zijn. Die heeft volledig meegelift op de andere en is gewoon ook geen sterke speler in mijn ogen. Anna zou het nog wel redden alleen denk ik. Amara niet. Verder blijft ze emotioneel ook gewoon érg sterk. Sneu voor Danny langer alleen. Het zou best gezellig geweest zijn met Ryanne. Maar haar afscheid nu, is ook mooi en gewoon goed.
hahahah moet er niet aan denken!! Stel je voor zo'n rot ei en dan niet je tanden kunnen poetsen *kots neigingen*
Ik vind het niet zo erg dat er geen eetproef is geweest nog zat altijd mee te kokhalzen 😂😅 Ik hoop echt zo dat Amara eruit gaat.. Maar dat denk ik niet. Ik denk dat ze weer voor Anna gaan.
Mee eens Al denk ik niet dat Oscar op Anna gaat stemmen, dus ben benieuwd hoe het loopt. Ik hoop gewoon dat Amara eruit gaat
Ik hoop Amara eruit, maar Kim is idd een slimmere keuze. Daar had ik nog niet zo snel aan gedacht. Ahh Danny moet echt nog even volhouden. Ik vind het wel klasse van hem dat ie het redt in z'n eentje.
Kim is wel Robinson ja. Misschien dat ze toch amara eruit stemmen? Als kim eruit gestemd wordt, zou ze dan van Danny winnen?