Helppppp Ik weet al sinds 16weken dat ik een meisje krijg En dat is daarna nog 5x bevestigt maar nu met 32weken kreeg ik iets raars te zien En konden ze me geen duidelijkheid neer geven alleen een hoop steeds en onzekerheid Dat het alle bij kan zijn en daar komt dan weer van alles bij kijken Iemand doe me kan helpen of ervaring mee heeft ik ben heel verdrietig
Als de linkerkant de billetjes (inclusief het donkere gedeelte, dus niet alleen dat witte) zijn met in het midden de bilnaad (witte streep) denk ik inderdaad aan de rechterkant daarvan een balzak te zien? Was deze er voorheen niet? Hebben ze niet verder gekeken of ze ook een piemeltje zagen om je uit je onzekerheid te halen? Heb je ook foto's van eerdere echo's waar het geslacht op te zien is?
Op deze echo was.geen balzak te zien en die dingen daernaast zijn schkalmpjes En hier een andere echo
Nou daar zou ik me mooi niet mee af laten schepen. Ik zou terugbellen voor een nieuwe echo en idd wellicht in 3D of een beter apparaat, dit vind ik ook geen duidelijke echo's eerlijk gezegd. Succes en sterkte!
Meid maak je geen zorgen dit is een meisje! Je ziet duidelijk onder nog beentje en bil en dan schaamlipjes echt als koffieboontje en de clitoris is het bolletje, piemeltje is stuk groter
Maar vond de echoscopiste het zelf zorgwekkend en noemde zij de optie van tweeslachtigheid, of is dit je eigen bezorgdheid/theorie?
Lijkt toch echt een jochie. En mocht echoscopiste idd denken aan 'tweeslachtigheid' is het totaal onverantwoord dat ze jou hier zo mee laat rondlopen zonder follow-up. Sterkte, hoop dat alles helemaal ok zal blijken te zijn.