Ik heb tot nu toe 2x per dag emefasene gebruikt omdat ik erg veel moest overgeven, het wordt nu eindelijk minder en ben aan het afbouwen. Nu hoorde ik van iemand dat je helemaal zolang emefasene niet mag gebruiken(ik heb de zetpil) maar mijn huisarts schreef ze wel steeds gewoon voor, lijkt me niet dat ze dat doen als het kwaad kan toch? Wie heeft deze zetpillen ook gebruikt? maak me nu gewoon n beetje zorgen..
Je mag het gewoon blijven gebruiken hoor. De vraag is alleen of het zo lang effect blijft houden. Ik slik het nu al 20 weken.
En anders bel je toch even naar de apotheek (de apotheker, niet de assistente). Die kan het je precies vertellen/
Ik heb het ook vrij lang gebruikt, weet het niet meer precies maar ik gok van week 6 tot en met week 18 oid. Nam er ook 2 per dag en zelfs een tijdje 4 per dag. Emesafene is echt veilig hoor, het wordt al heel lang (echt tientallen jaren) gebruikt voor zwangeschapsmisselijkheid en er zjin nooit problemen uit naar voren gekomen. Van wie heb je dan gehoord dat je het niet zo lang mag slikken? Als het geen arts, verloskundige of apotheker is, zou ik het niet als waarheid aannemen.
Bij de vorige zwangerschap hielp het niets, maar dit keer heb ik een aantal weken 3x daags genomen (zetpil en tabletten). Lag wel voor pampus savonds van de dufheid.