ZwangerFit na 20wk?

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Lumiere, 3 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Weet iemand op het forum of je ook nog met ZwangerFit kunt starten als je al voorbij de 20wk bent? Het staat niet op de site van de sportschool in mijn dorp vanaf wanneer je nog kunt starten, alleen dat het vanaf 16wk kan. Mijn vlk zei met 16wk dat ik moest opschieten met opgeven voor cursus, ongeacht welke, maar mijn nicht zei dat de meeste cursussen en trainingen pas rond de 26wk starten.
    Reden dat ik het nu pas wil gaan doen is dat ik eerst wekelijks met een zwangere vriendin ging zwemmen, zij is 24wk en ze vindt het fysiek te zwaar worden nu. Ik was voorheen een vrij fanatiek sporter en doe sinds we gestopt zijn met zwemmen (alleen vind ik er niets aan) nu niet meer dan af en toe een klein stukje fietsen of naar de supermarkt lopen. Ik heb de sportschool een mail gestuurd maar heb er nog geen antwoord op ivm kerstvakantie/sluiting, ben benieuwd of iemand ervaringen heeft.
     
  2. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.552
    527
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Ja hoor, kan prima! Je moet alleen oppassen met bijv buikspieroefeningen. Rechte buikspieren mag je nu niet meer trainen.
    Tegen mij is gezegd dat je tot de zesde maand nog je conditie kunt gaan opbouwen, daarna moet je gewoon je conditie op peil gaan houden, dus dan basisdingen doen en niet heel gek gaan doen :D
     
  3. flower5

    flower5 Actief lid

    4 jul 2012
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    kan nog prima hoor. ik ben met 27 weken gestart.
    nu tussen kerst en oud en nieuw even pauze gehad. volgende week gaan we weer verder.

    het is bij ons 10x vooraf.. maar weet dus niet of ik dat ga redden.
    verder houden ze er goed rekening mee hoor, als het niet meer gaat, dan doe je gewoon rustig aan.

    wat betreft de buikspieren, die worden juist niet getraind innd. alleen de onderste buikspieren. niet de platte buikspieren
     
  4. Amytje

    Amytje Fanatiek lid

    7 jul 2010
    1.044
    25
    48
    Vrouw
    Midden Nederland
    Kan indd makkelijk hoor! Je loopt dan misschien alleen iets voor qua zwangerschap op de rest van de groep...
     
  5. Flipske

    Flipske Fanatiek lid

    25 mrt 2011
    1.330
    0
    36
    overijssel
    Hier kan je beginnen vanaf 12 weken. Het zijn doorlopende groepen dus alle zwangerschapsduren en ontzwangerende samen.
     
  6. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Hoi,

    Ik heb vandaag de sportschool gebeld, ik kan a.s. woensdag al instromen. Het was helemaal geen probleem om "nu pas" te starten zeggen ze. Ik ben blij dat ik weer wat beweging ga krijgen!
    :D
     

Deel Deze Pagina