Lekkende toestand

Discussion in 'Zwanger worden' started by Beebiej, May 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beebiej

    Beebiej Actief lid

    Mar 2, 2010
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha pakkende titel he :D

    Ik vind het zo vreselijk vies, dat ik zelfs de andere
    dag na het klussen, last blijf houden van lekkende toestanden.

    Wie heeft er de tip, om de dag na het klussen gewoon
    eens droog te blijven. Af en toe komt er een golf uit, niet normaal, lijkt het wel of ik in mijn broek plas :$:D
     
  2. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    Jun 26, 2006
    5,288
    1
    0
    Putte
    Een tip kan ik je niet geven behalve na het klussen 10 minuutjes later alles goed uitplassen en schoonmaken.

    Als dat niet helpt dan kan alleen een inlegkruisje zijn werk doen.
     
  3. Beebiej

    Beebiej Actief lid

    Mar 2, 2010
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Uitplassen ..... ?!?!?!

    Ik blijf zeker een half uur liggen, ik plas na de seks
    echt niet hoor, veel te bang dat de zwemmers het riool in duiken :D
     
  4. Vuurtorentje84

    Vuurtorentje84 Bekend lid

    May 16, 2010
    767
    0
    0
    Administratief medewerkster

    Een tampon misschien een optie?!:p
     
  5. fightforlove

    fightforlove Niet meer actief


    :D

    misschien een uur met je benen omhoog liggen...:p
     
  6. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Als je na de seks gewoon even 20 minuutjes op je rug blijft liggen, dan kan je daarna naar het toilet om te plassen. Het 'overtollige vocht';) van je vriend komt er dan ook uit, maar de sterke zaadjes hebben dan echt genoeg tijd gehad om bij je eitje te komen of in de opslagplaats te wachten :p Het is overigens wel goed om te plassen na de seks, als je het op gaat houden heb je volgens mij meer kans op blaasontsteking..

    Ik heb idd ook wel eens dat ik de volgende dag nog van alles verlies, maar een tampon is dan inderdaad de beste oplossing. Je moet echt niet bang zijn dat je op dat moment alle sperma weer verliest en daardoor niet zwanger zou kunnen worden. Het gaat natuurlijk ook om de zaadjes he, niet om het vocht. Dat stoot je lichaam gewoon weer af! :)

    Hopelijk heb je er iets aan!
     
  7. Beebiej

    Beebiej Actief lid

    Mar 2, 2010
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik plas nooit na de seks :D, en heb gelukkig nog nooit
    blaasontsteking gehad, weet wel dat het aangeraden wordt, maar ben vaak te lui om nog uit bed te gaan.

    Nou dan ga ik er voortaan maar een tampon inrossen :D, durf af en toe niet eens op te staan :D
     
  8. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Dat heb ik nou dus ook..vreselijk irritant!! Ik gooi mijn benen de lucht in, daarna ga ik naar de wc, maak ik alles goed schoon en NOG heb ik er last van! hihi erg vies :p
     
  9. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    Apr 5, 2010
    4,657
    1,778
    113
    Female
    ja idd, het is ranzig. ik kan nu ook niet zeggen van lekker joh.
    heb r ook de volgende dag welleens last van, niet altijd. maar ik plas wel nadien. of ik moet echt niet kunnen. heb ook geen tip, miss wat dieper in je laten komen, dan heb ik er dus minder last van.
     
  10. Beebiej

    Beebiej Actief lid

    Mar 2, 2010
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hihih nog dieper *shock*
    Dan schiet het mijn neus uit :D :D :D
     
  11. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H

    whahahahahaha die vond ik komisch :p
     
  12. fruttie

    fruttie Lid

    May 14, 2010
    43
    0
    6
    hihihi die is goed:D
     
  13. siepie

    siepie Fanatiek lid

    Apr 28, 2010
    3,424
    3
    38
    :D
    :D:D Hahaha, heerlijke opmerking!!!
     
  14. Juffertje83

    Juffertje83 Bekend lid

    Jan 20, 2010
    637
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik ga meestal ook na een kwartiertje even plassen ofzo. Dan maar hopen dat de meeste zwemmertjes al 'binnen' zijn....
     
  15. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,859
    19,260
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Als je inderdaad eerst een tijdje hebt gelegen, kun je daarna best even wassen hoor. 't Komt er toch uit, kun je het net zo goed na een half uurtje ofzo al uitwassen, dan dat het er de volgende dag op je werk nog uitstroomt ;)
     
  16. dbrgrsmr

    dbrgrsmr Actief lid

    Mar 24, 2010
    460
    0
    0
    gelderland
    ik heb er ook altijd las van de dag erna en soms ook nog de dag daarna...eerder gebruikte ik altijd een vaginadouche maar heb gelezen dat dat niet zo goed is als je zwanger probeerd te worden...

    ik ga wel altijd plassen na de sex maar dat helpt bij mij niet.

    erg lastig..maar het meest lastige vind ik dat ik daardoor ook niet zo goed kan zien wat voor slijm ik heb, of het rekbaar is of niet omdat het heel dun is na de sex!

    zijn er meer die dat ook hebben?

    xxx
     
  17. fafa

    fafa Niet meer actief

    ben ik nou de enige die het wel geil vindt om een dag later opeens nog een 'reminder' te voelen dat je een potje seks hebt gehad? :D

    toen ik nog niet zwanger probeerde te worden zei ik voor de grap altijd tegen vriendlief: "we gaan pas seksen als je een nieuwe mop weet"... want als er iets goed werkt tegen overtollig vocht is het flink lachen (of hoesten of niezen: iig iets wat je buikspieren even goed aan het werk zet) maar nu wil je het natuurlijk zo lang mogelijk binnen houden, dus die tip werkt niet meer.

    Dus ja, als je erg veel last van hebt, zou ik een inlegkruisje gebruiken ofzo
     
  18. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Hahaha, dat doet me eraan denken dat ik mijn vriend er na de seks een keer "uitgeniest" heb :D
     
  19. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    May 24, 2010
    2,721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Dames, wat lees ik hier over een natte troep? He bah hahaha.
    Ik heb het de volgende dag gelukkig ook niet. Maar na de seks blijf ik nooit liggen ik ga gelijk naar het toilet omdat ik bang ben om een blaasontsteking te krijgen.
    Maar als in de tips hier lees, moet ik 20 minuutjes met de beetjes in de lucht?
     
  20. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,859
    19,260
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Trok die van jou er ook zo'n grappig gezicht bij. Haha! (Hier dus ook wel eens gebeurd... wel vaker eigenlijk, nies nogal veel door m'n allergie.)
     

Share This Page