Gisteren avond met het naar bed gaan maar de toilet gegaan.. met afvegen dat ik wat bloed.. heb gelijk een tampon ingedaan.. Sochtends met verwisselen zat er een beetje op.. weer nieuwe en deze was ook zo goed als leeg.. weer een en die was leeg (vanavond rond 6) nu niets meer in en helemaal geen bloed.. ik vond het raar dat ik ongesteld was aangezien ik na mijn mening pas rond nieuwjaar ongesteld moet worden.. normaal niet eerder ongesteld dan 34 dagen.. nu werd ik op dag 28 ongesteld.. snap er niks van zou t misschien innesteling kunnen zijn???
Cyclussen kunnen wisselen. Ik had voorheen ook vaak 35 dagen en ineens 28.kon het weer een tijdje 32 zijn en dan ineens 42. Wel apart dat het maar een beetje bloed is. Misschien voor de zekerheid komende week even testen 's het niet doorzet?
Ja idd was het ook al van plan.. ik weet dat cyclussen soms kunnen wisselen maar zit vooral met mijn gebruik van Clomid.. ik zou vandaag aan mijn eerste pilletje moeten beginnen van deze maand.. twijfel vooral of ik het nu moet zien als menstruatie of gewoon wat bloedverlies.. zeker omdat ik sinds juli met Clomid zit en daarmee nog niet eerder ongesteld ben geworden
Wat je had is niet doorgebroken dus tis nog geen ongi. Ik zou dus ook niet starten met clomid. Is je eisprong gevonden met echo's?? Zoja, wanneer was die?
Nee niet met echo’s.. ja op het begin maar ben nu ongeveer 4 maanden echo vrij.. nog 1 voorraad Clomid en dan wordt er een nieuw behandelplan opgesteld.. vorige maanden wel bijgehouden met ovu alleen dit ging niet meer aangezien vorige maand echt heel onduidelijk was.. deze maand dus via mijn app bijgehouden ook omdat ik de moet aan het verliezen was.. maar nu deze lekkere onduidelijkheid.. Zo lastig om vertrouwen in je lichaam te blijven houden.. telkens als je weer wat vertrouwen hebt wordt je weer teleurgesteld..
Ik zou eerst eens gaan testen met een zw test... ALS de bloeding een innesteling was dan zou je dat morgen op een test moeten zien
Ik zou eerst testen en oas starten met de clomid als het echt doorzet. Staat geloof ik ook in de bijsluiter
En je cyclus doorgezet?? Ik heb namelijk altijd eerst bruin verlies voordat ik ongesteld word met clomid.. 1x 50 mg sloeg niet aan 2x 100mg naar 28dagen 3x 100 mg naar 34 dagen .. Dus varieert erg qua cyclus Gr