Weet iemand hoe je filmpjes op usb zet? Wij hebben tv schermpjes in de auto met alleen een USB aansluiting. Maar hoe zet je filmpjes op usb? Zodat de kinderen wat kunnen kijken? Tot nu toe is dat me niet gelukt. Filmpjes van internet maar ook van dvd's die we al hebben? Als ze maar wat kunnen kijken eigenlijk op die schermpjes zou heel erg fijn zijn. Maar mijn man en ik zijn compleete leken hierin.. haha Wie helpt ons?
Sorry sliep al gisteren haha. Ik heb nog geen filmpjes ergens staan. Ik heb wel dvd's die ik zou kunnen gebruiken of filmpjes gewoon via YouTube downloaden? Maakt ook niet zoveel wat er op komt, als ze maar wat leuks te kijken hebben (jongen van 5 en meisje van 2) Ik heb een Windows computer en een oudere iPad. Wij doen eigenlijk alles zo'n beetje met de tel
Wat je dan als eerste moet doen is zorgen dat je aan fimpjes komt. Ik haal nooit meer filmpjes van YouTube af. Dus daar kan ik je niet mee helpen. (Is vast wel te Googlen) Wat ik wel regelmatig doe, is DVD’s rippen. Ik gebruik daar zelf Handbrake voor. Maar dat is een MacOs programma en bestaat volgens mij niet voor Windows. Welke Windows versie staat er op de computer en heb je op die PC een cd-rom drive (kun je er een dvd in stoppen)? Dan kan ik even kijken welk programma geschikt is. Op de iPad kun je makkelijk filmpjes zetten als je daar iets voor wil betalen. Dan kun je gewoon de iTunes Store openen en zoeken. Er zijn hele goedkope te vinden. Als je geen creditcard hebt of wil gebruiken. Kun je in iedere supermarkt of winkel waar ze cadeaukaartjes verkopen, een iTunes kaartje kopen. Die houd je in iTunes even voor de camera van de iPad en dan staat je tegoed er op.