Een keer toen iemand me een fijne vakantie wenste. Ik wil niet dat op FB staat dat ik niet thuis ben, dus verwijderd en even een berichtje gestuurd waarom.
Ja hoor. Ik verwijder gerust een berichtje als die me niet aan staat. En soms ook nog eens de persoon zelf. Ik had iemand in mijn lijst die constant op berichtjes reageerde die een andere naar me stuurde, zo irritant.
Als mensen geen leuke reactie geven dan doe ik die zeker wel eens verwijderen en als het me te ver gaat dan laat ik dat die persoon in kwestie ook weten, gelukkig komt het zelden voor
Ik haal vaak gehele status weg enz. Veel foto's staan er ook maar tijdelijk op. Ik heb alleen familie en goede vrienden. Niets van kennissen, klklasgenoten uit een vaag verleden of iets. Dus die 40 mensen die ik er op heb zitten zeggen (bijna) nooit iets naars of vervelends. In ieder geval niet zo bedoeld.
Ik heb groepen gemaakt. Zo heb ik de groep: "Mensen die niet alles hoeven te weten" of "collega's" , "familie" etc... Als ik een bepaald iets bijvoorbeeld alleen aan familie wil richten, dan vink ik alleen familie aan. Lekker makkelijk. Heb weleens reacties verwijderd ja... Geen problemen mee. Het is wel MIJN fb.
Hmm, nee. Meestal like ik alle reacties, behalve die van hen. Of ik reageer als enige niet op hun reactie Maar over het algemeen verwijder ik vervelende mensen uit m'n lijst of als het over familie gaat, lekker op de niet-toegankelijk lijst. Ik zit op FB voor m'n plezier, dus ik heb geen zin in hun gezeur.