Zoonlief maakt heel blij het zakje van de ah keuken minis open en er zit gewoon geen mini in. Arme manneke was er gewoon verdrietig van! Heb nu naar de AH gemaild eens kijken wat ze er mee doen Jullie dit ook al eens gehad?
oh vast een foutje, wel sneu voor je zoontje, ben benieuwd wat voor een reactie je op de mail krijgt.
Nou ik had de hamburger vd week en die is aardig plat hoor! Ik vroeg me voor ik hem opende ook even af of er niet alleen een kaartje in zat.. Zakjes zitten best vol met lucht nml..
Let op want er zijn ook hele platte mini's. Een plakje kaas, een plakje champignon en misschien nog wel meer. Die kunnen met het open maken makkelijk over het hoofd gezien worden... maar als er echt niets in zat, weet ik (bijna) zeker dat de AH hier niet moeilijk over doet!
Ik werk bij ah, als je dit gewoon even aangeeft de volgende keer bij de servicebalie krijg je gewoon een nieuwe, daar hoef je geen mail voor te sturen
Ik vind die mini's echt niets voorstellen, jullie wel? ik doe er bijna geen boodschappen toevallig, maar ik kreeg laatst zo'n wortel...nou haha stelde weinig voor... Wel jammer voor je zoontje, kinderen verheugen zich er natuurlijk enorm op
jij vind het misschien weinig voorstellen maar kinderen zijn er over het algemeen erg blij mee. Er zijn leuke mini's verkrijgbaar
let op, de ui (plakje ui voor op de hamburger) is heeel klein en dun!! dochter kwam er ook mee aan dat zakje leeg was...zat dus onder het kaartje en ze had het bijna weg gegooid!!