Mijn vriend omdat hij mij ontzettend goed helpt tijdens de laatste loodjes... En aan degene die na mij een knuffel aan iemand wil geven. Wie volgt?
ik geef een knuffel aan mijn man, hij steunt mij heel erg en begint volgende week aan een nieuwe baan enhij vin dhet heel spannend. ook geef ik een knuffel aan diegenen die na mij een knuffel aan iemand geeft.
Ik geef een knuffel aan mijn moeder, omdat ze altijd voor me klaarstaat en me heel erg ontlast overal mee.
ik geef een knuffel..nou meer knuffels aan iedereen die mij(ook hier) hebben gesteund en kracht hebben gegeven om niet op te geven!
Ik deel meerdere KNUFFELS uit Een knuffel voor alle meiden hier,een knuffel voor me moeder en een knuffel voor me vriendin die net 6 weken zwanger is ps: me vriend krijgt elke dag een knuffel van mij
Ik geef een knuffel aan mijn moeder, die heeft de afgelopen 2 weken erg goed voor mij en Eliza gezorgt! Bedankt ma! Groetjes Kalush
Ik geef een knuffel aan mezelf (mag dat ook?), omdat ik het de laatste tijd best moeilijk heb en ik me er toch doorheen aan het slaan ben. (Zonder de steun die ik graag zou willen....) (Tuurlijk zijn er meer die een dikke knuffel verdienen, maar vandaag denk ik lekker aan mezelf.) Groetjes Miep
Ik geef iedereen een knuffel die al langer dan jaar bezig zijn met zwanger worden . En een heel groot knuffel voor mij mamie die echt 24 uur voor iedereen klaar staat Ally
Ik geef een knuffel aan mijn vriend, omdat hij zo onwijs met me meeleeft en overal rekening mee houdt. Ook geef ik een knuffel aan de gene die na mij een knuffel geeft aan iemand.
Ik geef een knuffel aan het wondertje in mijn buik, Ben er zo trots op en ben nu al helemaal verliefd!
Ik geef een knuffel aan mn man, die steeds weer verteld dat alles goedkomt (niet op baby-gebied...op andere gebieden) En aan mn ouders, omdat ze mn ouders zijn. En aan iedereen voor wie een kindje krijgen niet zo vanzelfsprekend is.
Ik geef een knuffel aan mijn allerbeste msnvriendin wiens dochtertje vr het ogenblik ernstig ziek is ... (heel zeldzame hersentumor) Ze zijn zo sterk ! Hebben daarnaast nog 2 andere kinderen die de nodige aandacht vragen. De allerliefste knuffel ter wereld gooi ik hen toe ! LIeve Naomi, jij MOET gewoon beter worden !
In dat geval voeg ik nog een knuffel toe aan mijn lijstje. Voor Naomi. Ik hoop dat ze snel beter wordt. Wat vreselijk zeg!
ik geef een knuffel aan me kids eva en brusje en aan me ventje en de rest van de knuffel aan iedereen want iederren kan soms wel eens een knuffel gebruiken
Ik geef een mega knuffel aan mijn schoonmoeder die altijd voor me klaar staat ze is echt een engel En natuurlijk aan mijn kids en vriend