Moeder was er juist niet blij mee, dat vertelde ze tijdens het brood smeren. Ik heb net alles bekeken maar ik werd er echt opgefokt van. Vooral die vrouw (van 36 jaar) nog grote mond ook. Van ja ik ben lang en ik zit hier ook voor mijn plezier. Ga weg man, als ik daar achter hun had gezeten he met mijn kind grrrr En die vent ook wat moet hij daar tussen die kinderen.
Ik vind dat iedereen die betaald voor een kaart, recht heeft om de idolen te zien. En ik weet van dit groepje, dat ze de kinderen altijd voor laten gaan. Mijn dochter heeft toen, toen ze 4 jaar was, bij de show in Amsterdam dus een knal gehad van een andere moeder, een moeder notabene! Deze meiden kwamen toen ook voor Den op. En geloof mij, die moeder heeft van mij toch ook een flinke gehad hoor, laat mn kind niet zomaar slaan! Het zijn niet alleen de fans, maar meerendeels de ouders die vinden dat hun kind naar voren moet lopen. Ben heel blij dat t tegenwoordig alleen op t einde mag!
leuk om de reacties eens te lezen van mama's wat mamas vaak zelf niet begrijpen is dat wij al fan zijn vanaf jongs af aan. wij zijn net zoals jullie kindjes vroeger mee genomen door ons paps en mams het is alleen iets geweest wat of voor de meeste kindjes loslaten, maar wij niet. wij hebben een heel groot forum met heel veel oudere mensen van jong tot oud. van de leeftijd 4 (samen met hun papa of mama) tot aan nouja de mama's zelf van de kindjes die het super vinden. de reden dat wij hebben mee gedaan is meer om te laten zien dat het gewoon iets normaals is. dat wij niet gek zijn of wat dan ook. maargoed jullie kennen ons dan ook niet. en over Charita haar slaapkamer dat dat niet normaal is, als jij al 10 jaar fan bent en 10 jaar lang spulletjes koopt. dan is het niet zo gek dat na 10 jaar je hele kamer vol staat dacht ik zo? En met Charita is helemaaaaaal niks mis. Ze houdt alleen niet van marco borsato of wie dan ook. ze is net als mij fan van K3. iets waar ik nu nog trotser op ben dan voorheen. Maargoed gelukkig is niemand gelijk. want ik zou gek worden als ik geen K3 fan was geweest. Ohw en mag ik dan nog wel even zeggen dat zij van de producenten MOESTEN gaan staan? en dat wanneer ik geen camera op mijn gezicht heb staan de kindjes achter mij op schoot neem tijdens een show? dat wij niet naar voren lopen? maar de andere papa's en mama's gillende kinderen die vooral niet willen naar voren drukken als een stel malloten? omdat hun kindje vooral MOET EN ZOU. 9 vd 10x vinden die kindjes dat helemaal niet leuk. de kindjes die wel uit zichzelf gaan zonder pa en ma worden helemaal klemgedrukt en vertrapt. maargoed dat doen de papa's en mama's zelf. en dan daarbij met het wachten op K3 ben je vaak voor een uur of 8 niet weg, dan vraag ik mij wel af hoelaat een kindje van 4 of 5 gaat slapen? want vaak moeten de ouders ook nog weer een heel eind naar huis. Èn wij betalen onze kaartjes ook gewoon. wij kopen die stoelen ook voor dat uur. sorrie kan er niks aan doen dan maar dan heb ik ook mijn goed recht dacht ik zo, heb er ook voor betaald.
Ik denk dat er niets mis is met het feit dat je als 20-, 40 60- jarige fan bent van k3 of wat dan ook, maar dat ze zich kleed als een 3-jarige en zich ook enigzins " apart" profileert maakt dat je je kunt afvragen of ze wel helemaal bij d'r volle verstand is. Ze zegt zelf dat ze erg jeugdig is voor d'r leeftijd. Niets mis mee. Dat ze van de productie moesten gaan staan vind ik eerlijk gezegd een beetje een raar en ik begrijp niet dat ze dat dan gedaan hebben. Want immers ze zeggen zelf dat het belang van de kindjes voorgaan, maar nu alleen voor de opnames even niet?
Ik weet dat ik niet kan oordelen op een paar beelden, maar ik moet het toch kwijt.. Dat een stel meiden K3 leuk vinden kán.. ieder haar ding! Maar ik vond die man die alleen was wel een beetje vreemd.. ik krijg daar zo mijn bedenkingen bij :-k Ik vraag me dan serieus af of die man echt voor een van de meiden van K3 komt, zoals hij zelf beweerd. Misschien ligt het aan mij hoor.. maar als ik daar met mijn kind zou zitten zou ik zo'n man goed in de gaten houden.
ZO en laat ik nu mijn verhaal eens doen. Want jullie schijnen niet door te hebben dat de televisiewereld, een wereld is vol bedrog. Alles wat je ziet is nep. Het heel een real life soap maar niks is wat het lijkt. Er word je van tevoren gezegd dat je moet doen wat je altijd doet. Ok, nou ik zou nooit in het gangpad gaan staan bijvoorbeeld. Maar dan krijg je dingen door op de dag zelf als ze filmen. Je moet er natuurlijk uitzien als iemand de fan is van die persoon. Dat word je opgelegd. Mijn kamer was toevallig al zo maar ik heb van andere mensen die hebben meegedaan gehoord dat ze hun hele kamer moesten behangen met spullen van die persoon terwijl ze dat normaal helemaal niet hadden. Wat ze niet uitzenden is de discussie tussen mij en Ewout. Want ik heb hem duidelijk gezegd dat ik NIET wilde gaan staan omdat ik dan het uitzicht van de kinderen zou belemmeren en dat wil ik niet. Maar wat ik ook probeerde ik MOEST en had niets te vertellen, je tekent immers en daarmee geef je al je rechten weg. Je moet gewoon doen wat ze zeggen. Normaal gezien blijf ik de hele show zitten, niemand zal mij zien staan, ten eerste vind ik het genant want je ziet ook in de uitzending duidelijk dat het me niet zint. En aan het einde van de show, wanneer alle kinderen naar voren worden geduwd door hun ouders, en de ouders de andere kleintjes vertrappen. Ben IK altijd degene die de kindjes ertussenuit wurmt omdat ze anders gewoon worden vertrapt! Die ouders moet HUN kind naar voren hebben want alleen dat kind heeft recht op K3. Ik vind het niet leuk dat jullie zo oordelen, want als jullie kind vertrapt zou worden vooraan bij een show, zou IK degene zijn die hem of haar ertussenuit plukt om te voorkomen dat ze gewond raken. En IK zou degene zijn die een kind op haar arm neemt zodat hij of zij het ook goed kan zien. Maarja deze kant zie je niet op televisie, dat laten ze niet zien. Dus mensen geloof niet alles wat je ziet, niks is wat het lijkt, het is allemaal fake. Ik heb die camera 8 uur! op mijn neus gehad, waarvan maar 25 minuten is uitgezonden. En ik heb absoluut niet kunnen doen wat ik normaal zou doen, maar dingen moeten doen die ik normaal gezien NOOIT zou doen. Oja en ik ben absoluut niet verstandelijk gehandicapt hoor, enne ik doe er toch niemand kwaad mee? Wat hebben jullie er nou voor last van dat ik K3 fan ben, helemaal niet. Want zoals je net hebt kunnen lezen, sta ik normaal dus niet voor kindjes maar MOET het omdat je een contract tekent, en je moet dus doen wat ze willen. Denk er even over na... p.s. overigens lijkt het of we de hele show hebben gestaan, maar we hebben enkel bij dat nummer van kabouter plop gestaan.
Maar WAAROM heb je dan meegedaan?(bij een zender als sbs is het wel een beetje te verwachten namelijk) En is het dan zo'n wurgcontract dat ze je zo anders neerzetten dan dat je daadwerkelijk bent? Heb je zelf helemaal niets meer te zeggen daarover? Wat ik in mijn vorige posting probeerde duidelijk te maken is dat het niet vreemd is dat mensen zo reageren. En ik denk dat het echt komt door de manier hoe je bent neergezet.
Tijdelijk, ik snap je verhaal... Maar uiteindelijk kies je er zelf voor om op zo'n manier op TV te komen..en ja, dan kan je vreemde opmerkingen verwachten. Dat de rechten van je af worden genomen klopt niet helemaal! Jij bepaald uiteindelijk hoe je op tv wil komen en daar heeft een cameraman/producer niks over te zeggen. Ik ben zelf ook met mijn familie op tv geweest.. in totaal hebben ze 5 dagen gefilmd waarvan er maar een uurtje werd uitgezonden. Van te voren hebben we dingen met producenten doorgenomen, zoals wat wel en wat niet op tv komt. Het programma liet uiteindelijk ook zien wie wij écht waren. De manier waarop jij jezelf wil presenteren op tv heb je dus geheel zelf in de hand. En als je dingen moest doen waar je niet mee eens was had je gewoon de opnamen stil kunnen leggen. Het gaat immers over jou leven en dat heb je zelf in de hand.. niet een of ander contract. Ik heb ook gezien dat je je staande kon houden tegenover een hysterische moeder, dus had je ook wel de regie van je eigen 'real-life-soap' in handen kunnen nemen.
Waarom doe je dan mee? je had kunnen verwachten dat je anders zou worden neergezet als dat je in werkelijkheid bent. maargoed ik vind het top van jullie, dat jullie hebben durven laten zien dat jullie fan zijn van K3. zouden de meesten mensen toch niet de ballen voor hebben
Tja, ik vind het prima dat je fan bent van K3, moet toegeven, het is over het algemeen lekkere vrolijke muziek. Ieder zijn ding.. Maar is het niet logischer om eerst te bespreken wat er van je verwacht wordt, en goed door te nemen wat er in het contract staat? Daar voorkom je dit soort reacties mee.. Als er in het contract staat, dat je als fan zijnde moet doen, wat je normaal ook doet, en er wordt gezegd dat je MOET gaan staan,terwijl je dat normaal niet zou doen, mag je weigeren, want het staat niet in het contract..
@ Tijdelijk Waarom ben je akkoord gegeaan dan met dat contract. Als je niet op Edit; zie nu dat deze vraag al (meerdere keren) gesteld was
Omdat ze hadden beloofd dat ik die dag mocht doen wat ik altijd deed. En dat ze me alleen zouden volgen in wat ik deed. Als je niet bekend bent met de tv wereld ga je daarvan uit, ik wist niet als ik een real life soap keek dat dat nep was. Echt niet. Ja nu weet ik het maar nu is het te laat. Er is een uitvoerige discussie geweest daar over dat ik NIET wilde gaan staan, maar het moest. En mijn vader vertelde me na de opnames dat ik er niks meer aan kon veranderen. Hij heeft namelijk het contract voor mij doorgelezen en zei dat ze uit mochten zenden wat ze wouden en hoe ze het wouden. Ik wist dus niet dat ik er iets aan kon veranderen, anders had ik het gedaan.Overigens is dit een standaart contract, niet iets wat voor mij is opgesteld. Dus je kunt er niet in terugvinden wat ik die dag zou moeten doen. Ik probeer alleen te zeggen dat ik echt niet gek ben, of kinderen zou belemmeren. Het zou in de verste verte niet in me opkomen. Ik was toen ik de trailer had gezien inderdaad al bang voor de reacties, ik heb erg tegen de uitzending op gezien. Maar ik vond het eerlijk gezegd nog meevallen. Ze hadden het nog erger kunnen maken door dingen uit de context te trekken. Maar dat hebben ze gelukkig niet gedaan. Ik ben in ieder geval bij mijn volle verstand en echt niet achterlijk of gemeen tegen kinderen. Anders zou ik niet met ze werken, ik gun die kinderen alles. Daarom stond ik buiten ook achteraan bij een auto, en stonden alle ouders met kinderen voor mij, een hele groep. Waarom die moeder begon te schreeuwen is mij dus nog steeds een raadsel want ze had zelf gewoon bij de deur kunnen gaan staan. Ik heb dit gedaan voor al mijn vrienden, alle oudere K3 fans die worden gepest, die altijd maar in de hoek worden getrapt. Ik heb geprobeert te laten zien dat wij niet gek zijn, maar gewoon van K3 houden, al jaren lang. Gelukkig weet ik dat K3 zelf dol is op de oudere fans, net zo dol als op de kinderen en dat ze het zelf helemaal niet raar vinden. Na het programma is de foto met Karen wel gelukt, nadat ik een meet & greet had gewonnen. En ik heb de dag van mijn leven gehad, is mijn geluk dan niet belangrijk?
jammer voor jullie dat jullie niet konden doen hoe je bent tijdens een concert. maar ik blijf het toch een beetje raar vinden dat je op je 20e een kamer hebt van een kind van 6. vind het wel knap hoor dat ze er zo voor uitkomt dat ze een grote fan is, maar het blijft voor mij kinderlijk overkomen. heb ik net zo goed met mensen die hun huis vol hangen met frans bauer. je kan fan zijn, maar toch, het gaat voor mij een beetje ver.
Ze hebben beloofd dat je jezelf mocht zijn. Maar op het moment van de opnamen ben je er zelf bij en als iets je tegenstond had je gewoon nee kunnen zeggen. Ik snap dat er heel wat op je afkomt met zo'n camera op je snoet. Maar als je jezelf mocht zijn waarom was je dat dan niet..? Misschien dat ze inderdaad misbruik hebben gemaakt van jou onzekerheid.. maar uiteindelijk lag alles toch in jou handen meid
Zo zeg, wat wordt er weer lekker geoordeeld Daar kan ik met mijn kop dus écht niet bij hé.... So what dat deze meiden (nog) fan zijn van K3? Kan toch? Mag toch? Ik ben 26 en onwijs fan van Angelo kelly! So shoot me! En ja, als ik de kans heb om een klein praatje met hem te maken (backstage of waar dan ook) dan doe ik dat Er is toch niks mooier dan je idool in het 'echt' te zien?! Vroeger was ik onwijs fan van The Kelly Family... dat was op dat moment mijn wereld, mij alles. En ja, toen ik 20 was, was ik nog steeds fan. Je groeit daar gewoon in mee. Leeftijd heeft denk ik niks te maken met welke band waar je op dat moment dan ook maar fan bent. Ze geven je een bepaald gevoel, en als dat gevoel heel goed is, wil je dat zo lang mogelijk vasthouden.
Ja nouja ik had dus ook aangegeven dat ik het niet wou. Maar als ik 4 mannen voor me heb dan ben ik niet bijdehand genoeg om te zeggen: nee ik doe het niet. Zo ben ik en tjah er is veel fout gegaan maar het is nu eenmaal zo gelopen. Het schijnt dat de volgende afleveringen nog veel erger zijn als ik dit bericht mag geloven. ''SBS scoorde wel weer flink met Fans, dat om 22.00 uur bijna 900 duizend kijkers trok. Hoe zeer de makers ook aan Charita trokken, de 21-jarige K3-fan liet zich niet verleiden tot onbehoorlijk fanschap. Keurig liet ze alle kleine kinderen voorgaan en ze respecteerde ook het besluit van haar helden om na afloop snel weg te sjezen zonder de wachtende fans te groeten. Maar in de komende afleveringen zitten veel egoïstischer fans.'' Dat zal mij benieuwen, ik heb veel geweigerd, zoals vooraan gaan staan bij het podium, bij de deur wachten buiten ipv achteraan, achter de meiden aanrennen toen we ze binnen in de ahoy zagen lopen ( ze liepen daar binnen naar de voorkant van het gebouw waar we daarna heen renden via de buitenkant) , meteen op de meiden afstormen als ze zouden komen. Ze kwamen niet maar dat was eigenlijk wel de bedoeling dat ik dat zou doen, maar dat zou k ook nooit gedaan hebben. Na het incident binnen werd ik het zat en werd wat bijdehander. Maar dat ene fragment dat is dus mis gegaan. bedankt trouwens voor de mevrouw hierboven
Tering, wat een negatieve reacties hier , laat iemand toch lekker in hun waarden,respecteer elkaar gewoon , iedereen zijn ding.
Ik heb het hele programma niet gezien wel alle reacties hier gelezen. Tv is iets wat gewoon lastig is, niets is wat het lijkt, zij kunnen jouw neerzetten hoe zij dat willen. Ik sprak laatst een meisje dat aan Idols mee deed en ook zij werd neergezet zoals zij helemaal niet is. Ze moest steeds over God praten en dingen erover zeggen, terwijl ze dat in het echt niet doet. En tuurlijk kun je altijd zeggen ik doe dat niet, maar met zo een camera op je snufferd is het lastig hoor, ik heb het zelf ook meegemaakt. De één is misschien makkelijker om er tegenin te gaan dan de ander maar dan nog, waarom zo iemand veroordelen... Ik ben vroeger onwijze fan geweest van de BSB, nu niet meer ik ben er niet in mee gegroeid, maar mijn kamer hing ook vol en ik ben er op school ook mee gepest, maar dat was toen mijn wereld en mijn leven. Als ik Alicia Keys nu zou mogen ontmoeten kan je me ook opvegen en dan word ik ook gek.... Laat iedereen lekker in zijn of haar waarden
@ tijdelijk: Ik vind het heel erg dat ze zo'n misbruik van je gemaakt hebben! Maar gelukkig heb je toch op een heleboel dingen nee kunnen zeggen...! Heel erg jammer van sbs dat ze jou zo neer hebben gezet.. Ik ben trouwens al ruim 10 jaar onwijze fan van westlife... ik heb er nogsteeds alles voor over om ze te ontmoeten (Mijn eigen vriend pest me ermee.... )
Ach zo ben ik nog steeds fan van Mel C hihi alweer 11 jaar, en natuurlijk volg je dan ook de andere spicers Ik heb nog een doos liggen met wat spulletjes van toen, nou en, ik ben er gelukkig mee! Ben vorig jaar nog naar hun concert geweest in Londen. Helemaal toppie, lekker meebleren, gewoon gestoord doen, helemaal geweldig!