Nogmaals... stuur me een pb en ik voeg je toe.. Kan altijd wel meer buurtjes gebruiken... (met voor,- en achternaam)
je moet groente fruit en bloemen verbouwen en daardoor geld verdienen, dan nog meer verbouwen en nog meer geld verdienen zodat je punt verdient... bij elk soort gewas staat hoelang t duurt voor t klaar is je krijgt op een gegeven moment ook dieren en bomen waar je geld mee kunt verdienen... en als je buren wilt voor gratis cadeautjes enzo dan pb je me maar
ik ben ook net begonnen en ik heb wat plantjes staan, aardbeien en bonen en voor de rest weet ik ook nog niks haha
Hoe kan ik een hek plaatsen? Kan 'm niet vinden bij de 'market'. En wanneer ga je naar een volgende level? Zit inmiddels in level 3 maar weet niet hoe en waardoor ik daar nu gekomen ben... Maar verders begin in het aardig te snappen nu..
recht boven heb je een vak waarin je iets of iemand kan zoeken als je daar farmville intoetst krijg je t vanzelf
volgens mij kan je de applicatie via deze link toevoegen: FarmVille | Facebook wie buurtjes zoekt, ik ben er ook nog stuur me even een pb met je voor en achternaam en evt. beschrijving van je foto, en ik voeg je toe @hekjes plaatsen: die staan bij decorations.
@ hekjes kun je ook cadeau krijgen, fe om vragen op je startpagina dan probeer ik er morgen rekening mee te houden
hekken staan bij versiering. Kan je een stuk land dat je omgeploegd heb ook nog verplaatsen ik heb nu een hele wirwar van stukken land en niet een net vierkant zeg maar... Ik zoek nog buren. ZOek me maar op: Debby Machgielsen
Oh by the way, ik zie dat mijn schoonfamilie ook buren van een aantal van jullie zijn geworden. Maar ze weten niet dat ik lid ben van zp Dus zouden jullie daar niks over willen zeggen Ook al is het voor iedereen ook wel verdacht dat ik ineens vrienden ben met allemaal mensen met kinderen en babys op de profielfoto haha.
Ik sta ook nog steeds open voor wat gezellige buurtjes!! Zoek me maar op Monique Verhagen (heb mijn 2 meiden als profielfoto)
Als je fan word van de spelletjes kun je op t prikbord een oproepje plaatsen , de invites vliegen je om de oren (Y)