ik heb ook nodig buren nodig.. ben pas in level 6,, en heb 1 buurman. ook heb ik in Cafe ville buren nodig.. HELP????
Corrie Bitter (op de foto een vrouw met kindje) kan ook nog vrienden gebruiken. Ze wil haar maison graag afmaken dus spullen daarvoor zijn welkom!
heb me eventjes van de lijst afgehaald. Ben wegens tijdgebrek ook neit meer actief op farm ville. Wil wel weer, als ik in een rustig vaarwater terecht kom.
Hey meiden ik ben nog maar net begonen. en kan apsoluut hulp en buren gebreueken. begin het net pas onder de knie te krijgne maar wat een leuk spel ik ben Sabrina petra op de foto met me man en kind
Meiden qua de boederij heb ik nu een ander naam. Elvira petra dit omdat ik me prive en de rest gescheidn wil houden
hoi, sabrina, dit kun je ook instellen hoor. je wilt bijv. niet dat we je foto's zien, dan kun je een groep vrienden aanmaken (bijv. zwangerschapspagina) en dan kun je instellen dat de leden van zp je foto's niet kunnen zien. dat is misschien makkelijker dan verschillende accounts.
Misschien een gekke vraag op dit topic..... Ik wil er juist van af. Hoe kun je dat doen? Ben er nog niet achter gekomen. Sorry sorry....Al gebeurd! Verder kijken dan je neus lang is!
Ben ik de enige die zoveel problemen heeft met FV op dit moment? Hij is traag, opent sommige dingen niet, ook accepteren van gifts mislukt vaak. Wordt er echt helemaal kriegel van! Als ik bijv naar mijn giftbox wil gaan, dan moet ik t echt tig x opnieuw proberen. hij pakt dan steeds de co-jobs
Ja dat klopt idd. heel veel gezeur met FV. Ik kan momenteel mijn gifts niet accepteren, en daardoor ook geen terugsturen. Om nog maar te zwijgen over het load tempo en de snelheid van het oogsten ed.
ahhh ik ben ook zo verslaafd aan de spelletjes van Facebook. Ik heb farmville, treassure isle en cafe world. Mijn vriend heeft zelfs speciaal en alleen een facebook account gemaakt voor die spelletjes. We zitten soms echt uren verslaafd te spelen.
ik heb even een vraagje dat fv cash verdwijnd dat ook bij jullie? ik moet mn hond namelijk terug kopen en ik was bijna bij 2 fv cash en nu staat ie weer op nul heb dit al een keer eerder gehad snap er niks van
hmm dat lijkt mij niet normaal. misschien zit er een bugje in het spel en krijg je later je geld weer terug?