Hoi hoi! Ja, ja, het begint toch eindelijk te komen.. Chloe wil ZELF gaan staan.. =D> Hoe lang na het staan ging jullie kleine lopen? En... is het normaal dat de voetjes eerst heel erg naar binnen staan, dat merkte ik wel bij Chloe.. Graag jullie reactie!
Hoe oud is Chloe? Staat ze al los? Volgens mij is dat moeilijk te zeggen. Het ene kind is wat minder angstig en probeert al sneller te lopen en bij een ander kan het nog maanden duren. Mijn zoontje staat sinds een week helemaal los, maar stapjes durft hij alleen te zetten als hij iets vasthoudt. Ik zie hem eerlijk gezegd niet binnen nu en een paar weken lopen. Maar goed, hij is pas 10 mnd. Voetjes naar binnen is normaal als ze net gaan staan (wel vasthoudend aan iets). Dat had mijn zoontje ook. Sinds hij los staat, staan de voetjes recht. Kortom, ik denk dat het niet te zeggen is en de ervaringen erg uiteen lopen.
Sinds 2 weken gaat mijn zoontje zelf staan in de box, aan de bank etc. Om zijn evenwicht te bewaren en kleine stukjes te overbruggen doet hij wel stapjes maar verder niet. Geen idee wanneer hij echt gaat lopen. Van mij hoeft het nog niet want het eerst gaan zitten om daarna te kruipen, vertraagt toch iets en dat vind ik wel makkelijk De jongste van mijn beste vriendin stond met 10 maanden, met 11 maanden los en deed toen ook wat stapjes aan de hand maar met 14 maanden ging hij pas lopen en nu (15 maanden) is het nog altijd niet zijn hobby... kruipen gaat sneller. Kiwi heeft - denk ik - de spijker op de kop geslagen: alle kindjes zijn anders dus het is gewoon afwachten.
Kai die staat al een maand of 2 tegen de bank, begint nu een beetje stapjes te maken aan de bank....als je m aan 2 handen vast houd dan snapt ie t wel....dan loopt ie...maar een loopauto ofzo...nou dat snapt ie niet....denk dat t bij Kai nog een tijd gaat duren voor de los loopt want t is echt een bange poepert wat dat betreft....als ie ook maar een heel klein beetje wankeld dan is alles over...zitten en klaar... zn voetjes staan soms naar buiten soms naar binnen en soms ook recht..tis maar net hoe die op gestaan is...zodra die stapjes heeft gezet staan ze redelijk recht...maar soms zie ik ook wel eens dat ze naar binnen of naar buiten staan...vraag me wel eens af hoe die zo kan blijven staan..hehe
Met net 9 maanden kon ze uit zichzelf gaan staan, een maandje later ging ze langs de meubels enzo lopen of aan de hand en dat heeft ze tot net 16 maanden gedaan, toen ging los lopen. Haar voetjes zette ze meestal wel aardig recht neer, maar ja, het is natuurlijk allemaal even oefenen en uitvogelen voor zo'n kleintje hoe ze het handigst staan.
mijn zoontje ging met 8.5 maand staan en diezelfde week nog langs de tafel en meubels lopen. met 12 maanden zette hij de eerste stapjes en 2 weken later liep hij echt los.
mijn dochter stond met 6.5 maand met 7 maanden ging ze zelf staan met 8.5 maand langs te tafel lopen wanneer ze los gaat lopen nog geen idee wel kan ze al een paar seconden los staan
Mijn zoontje stond met 11 maanden, liep langs de tafel met 12 maanden. Hij liep aan 1 vinger goed met 13 maanden.. En met 19 maanden liep hij pas helemaal los.. Maar wel gelijk de straat uit op dag 1
Lisa ging staan voordat ze 8 maanden was, in diezelfde week liep ze gelijk langs alle meubels. Nu gaat ze beginnen met loslopen.