Zelf hockeyen, het ouwe lullen- en lullettenteam, superleuk! Kijken op het veld naar mijn dochter, ook hockey Kijken op tv: niets! Ik vind sport kijken op tv echt stom, dan zit ik liever op de bank met wijn en Netflix in mijn trainingspak!
Om te doen hardlopen en skaten. Om te kijken: hockey, tennis, schaatsen, atletiek, EK en WK voetbal, en ik kijk altijd veel van de olympische zomerspelen.
Doen: volleybal, kaatsen, schaatsen, zwemmen, survivalrun en vroeger deed ik ook aan acrobatiek en paardrijden. Toevoeging: karten en lasergamen vind ik ook heel leuk om te doen. Kijken: blijf nergens voor thuis, maar als het uitkomt kijk ik het schaatsen, de olympische spelen, volleybal. Ga ook graag naar wedstrijden toe van de hoogste Nederlandse teams.
Te doen: karate! Jaren samen met m'n vader gedaan. Nu verhuisd dus helaas al jaren niet meer gedaan. Maar als we samen zijn lopen we soms nog wel een kata, dochter doet ondertussen mee <3 Op de sportschool doe ik boxfit. Om te kijken: alleen als Olympische spelen is. Met name het duiken.
Doen: Tennissen, padel en skieen Kijken: Formule 1, tennissen, voetbal (met name PSV, Barcalona en EK/WK), ijshockey (Tilburg Trappers) en snowboarden. Ik probeer ook veel van zowel de zomer als winterspelen te volgen.
Om zelf te doen : heb ik vrij hoog niveau twirlen gedaan. Nu longboard en snowboard ik graag. Om te kijken: turnen.
Om zelf te doen: hardlopen. Om te kijken: ik heb nergens echt geduld voor, vind een stukje F1 wel leuk om te zien of turnen omdat ik dat zelf als kind altijd heb gedaan. Bij onze kinderen kijken als zij aan het sporten zijn vind ik wel leuk!
A: voetballen - maar dat laat mijn lijf helaas niet meer toe Verder vind ik bal- en team sporten over het algemeen wel leuk om voor de lol te doen. B: kunstschaatsen - maar in het verleden ook fanatiek wielrennen gevolgd, schaatsen, autoracen, tennis, volleybal. Als je een sport een tijdje volgt en de mensen er in leert kennen, zijn veel sporten leuk om te volgen heb ik gemerkt. Je moet er alleen even voor gaan zitten...
Om te doen: Voetballen. Om naar te kijken: wk/ek voetbal en de zomer/winter spelen. Rest van het jaar kijk ik bijna geen sport.
Om te doen: voetballen (ik baal echt dat we momenteel alleen maar mogen trainen en geen wedstrijden mogen spelen), schaatsen op natuurijs, skiën en snowboarden. Telt snorkelen ook als een sport? Om te kijken op tv: mannen voetbal in zn algemeen, vrouwen voetbal vooral de EK's en WK's. Maar nog liever zit ik ergens in binnen of buitenland in het stadion.
Zelf: waterpolo en paardrijden Kijken: waterpolo, wedstrijdzwemmen, handbal, voetbal, turnen, schaatsen, atletiek, schansspringen, skiën/slalom, schoonspringen, ruitersport
Leuk! Triathlon! Super gaaf. Ik heb een paar sprint triathlons gedaan, echt heel leuk om te doen. ik ben zelf ook van het zwemmen, fietsen, hardlopen, (skien en schaatsen als het kan...heerlijk wintersport!) wandelen doe ik ook graag. Ik zou nog wel willen leren zeilen of windsurfen. En ik wil graag eens mountain biken. verder kijk ik alleen sport met olymische spelen en de tour de france, maar die luister ik liever op de radio.
Doen; fietsen, cardio en skeeleren (dat is wat ik doe) maar dansen lijkt me dus ook heel leuk! kijken; VOETBAL... kijk heel graag voetbal! En vind formule 1 ook leuk om te zien.