@Lisette: Leuke foto`s! Wat wordt ze alweer groot! Luuk krijgt na het avondeten nog een toetje. Hij wil geen fles meer. Heel soms probeer ik het wel maar meestal slaat hij de fles weg, zonde dus vandaar dat ik er geen meer maak. Hij drinkt erg weinig over de dag heen en ik vraag me af of hij genoeg binnen krijgt. Hij groeit wel erg mooi en komt niet hongerig over dus denk dat het wel redelijk is. Alleen heeft hij vandaag maar 390 cc melk op en 30 cc diksap...dat is niet echt veel. @Pendrag: Gatsie! Weet wat je doormaakt! Heb het ook eens met onze hond gehad alleen sliep hij op onze slaapkamer! Heb een hele nacht met hem buiten gestaan op het grasveld want hij spuugde en poepte alles bij elkaar, bah! En arme Jarissa! Hopelijk knapt ze snel op! @Runner: Gefeliciteerd alvast! Maak er een leuke dag van! Hier nog steeds een ziek mannetje! Hij is echt heftig verkouden en de snottebellen vliegen alle kanten op! Is bij tijd en wijlen ook echt heel verdrietig. Vanavond weer hoge temp, dus zetpilletje er in. Hoop dat het snel over is, vind het zo zielig! Morgen mijn eerste werkdag bij nieuwe werkgever, en benieuwd! Oh ja, vanavond de MC naar de zolder gedaan. We hebben een Tobi gekocht, ben benieuwd wat Luuk ervan vindt. Hij vond de MC ook nog prima hoor maar wordt toch wel een beetje groot!
He Daphne, Die super storm de 24e.... Had ergens gelezen dat ie niet zou komen. Hoop ik natuurlijk ook niet. Is dan mijn trouwdag (2jr) enne je zou toch even langs komen, bakkie doen in de snackbar....... Heb af gelopen tijd weienig gemeld. Ben zelf ziekjes. Misselijk (niet zwanger) overgeven, lijkt of mijn eten niet verteerd word. ZIt op mijn laatste loodjes. Morgen bloed laten prikken voor testen. Hopelijk komt daar wat uit. Marije was vandaag heel lief voor mama. Niet gelhuit of vervelend gedaan. Wat hou ik toch van ons meisje. Na het avond eten was ze opeens aan het hoesten, en hatsjee zo overgegeven. Zo zielig bij zo kleintje. Ze was ern awel super vrolijk, zeker blij dat ze het kwijt was. Meisjes heb verder nog weinig gelezen. Als ik weer wat fitter ben en tijd heb (van de week 2 dgn cursus) dan lees ik weer bij. Dikke kus Tosca
@Lisette; hier eet onze vent ze maaltijd (potje) helemaal op.....om ca 17.30 Ik doe altijd nog wel een poging er een klein flesje melk in te krijgen, maar eigenlijk kan ik daar wel mee stoppen, hij wil het toch niet. Verder drinkt hij sowieso niet veel. s'Morgens 200cc (melk) dat is dan met pap ochtend fruit s'Middags 200cc (melk) + brood s'avonds prak naar bed: maak ik een flesje met 150cc, maar drinkt er nog geen 50cc van op Meer krijg ik er eigenlijk niet in, qua eten wel ok denk ik, maar drinken niet....hij wil niks....pffff Merk dat ook met poepen, kost hem echt moeite. Hij krijgt al een tijdje lactulose (5 ml op de nuchtere maag), het blijft wel iedere dag komen, maar blijft met moeite. AS dinsdag CB (sinds tijden) zal het is bespreken. @Jodi; beterschap! @Pendrag; succes met je hond....ieuwwww
hoi hoi @lisette: Rik krijgt rond 17,30-1800 een potje met daarna een danoontje (vind ie heeeeeerlijk) En voor het slapen gaan 19.30-2000 krijgt hij een fles (180 cc) en dan gaat hij slapen tot de volgende ochtend half negen-negen uur. Heerlijk he! @runner LANG ZAL ZE LEVEN IN DE GLORIA! \/ @Jodi beterschap, fijn dat de kleine rekening met je houdt, nu extra lief voor je is O @bab: Hopelijk is de kleine al wat beter, is niets he als je kindje zo ziek is en je kan niet veel voor hem doen. Ik vond het ook mega zielig en ik werd er zelf chagerijnig van De mc is bij ons ook al weg, maar pas had ik hem toch nodig omdat ik Rik op moest halen en de auto met kinderstoel had manlief mee. Dus dan is het fijn dat hij er nog inpaste al zag het er niet zo confortabel meer uit, alhoewel Rik het prima vond @lisette mooie foto's, en is de 19de de meeting? Rik heeft de laatste dagen voor een handje om alles zelf te willen doen. Als we de fles op schoot geven, drinkt meneer niet, maar leggen we hem op de grond, weet hij niet hoesnel hij de fles leeg moet tutteren haahahahahah.....
Hier precies het zelfde. Meeting is idd zaterdag 19 januari. Ik neem aan rond 12.00 in kidzcity... Ga jij ook mee? Beterschap aan alle zieke mama's en kindjes. Bij ons zit ook iedereen vol. Vanmiddag naar het cb, meteen maar Ruub zijn oortjes na laten kijken want daar zit ie constant aan te trekken... Tand nr 7 is sinds gister ook eindelijk door. Oh ja, ik trakteer. Voor iedereen koffie en gebak:
Dames, ik weet het niet meer... Ben zo verdrietig, mijn huwelijk staat op springen en dat wil ik helemaal niet! Kan ook niet goed reageren hier, ik weet het gewoon niet meer
Oh meis, wat naar! Als er iets is wat ik voor je kan doen... Je zegt het maar he. Hoop dat jullie er samen uit kunnen komen. Veel liefs en een dikke knuffel!
Daphne KNUFFEL, hopelijk komen jullie er samen uit!1 @runner, mmmmm........ dat smaakt heel goed! Ik weet mijn rooster van januari nog niet, maar ik zal het aangeven, 19 januari willie Linda vrij. Lijkt me gezellie zo met zijn allen! Fijn dat tand 7 er is, zo zie je de 1 heeft er nog geen en de ander al 7 a 8, Rik heeft er al 8, 4 boven en 4 onder! Super leuk om te zien! Succes op het cb, Wij moeten volgende week, ben ook super benieuwd, het is al zo lang geleden (voor mijn gevoel dan he!) knuf voor iedereen die het nodig heeft
even een update vanaf deze kant. Ruben weegt nu 11 kilo en 200 gram en is 75,6 cm lang! Werd tijd dat ie niet meer in een rechte lijn naar boven zo gaan. Is 'maar' 1 cm en 310 gram bij gekomen in 6 weken tijd. hihi.
Wat vreselijke klote! Heel veel sterkte en succes.......als ik wat voor je kan doen..... Liefs, Cellie.
He Daph! Als er wat is, of als je wilt kletsen...laat maar weten! Jee, wat schrikken zeg! Hopelijk komen jullie er snel samen uit! @Runner: Nog een keer, maar nu echt: GEFELICITEERD! En wat een heerlijke taart heb je gebakkenMooie update! Idd niet meer zo hard gegroeid als de vorige keer...maar wat worden ze alweer groot he? Kan het me nauwelijks herinneren hoe klein Luuk bij zijn geboorte was! Heb jij dat ook? @Jodi: Hopelijk knap je snel op! Vervelend als je je niet lekker voelt! @Cellie: Hier wordt ook weinig gegeten en gedronken. Lactulose werkte niet, Luuk bleef harde ontlasting houden. Zelfs bij 20 cc op nuchtere maag! Nu heeft hij Movicolon...werkt prima! 1 a 2 x per dag breierige luier zeg maar. Kost hem weinig moeite dus spugen is ook minder. Helaas blijft het virus (of wat het ook mag zijn) in volle getalen aanwezig. Vanmorgen wilde hij zijn fles al niet! Was jammerig...Had mijn eerste werkdag bij nieuwe werkgever, dus Luuk naar schoonmama gebracht! Heeft hij na zijn boterham zijn hele bedje en zichzelf ondergespuugd. Echt heel zielig! Alles zat onder, tot aan de molton aan toe! Heeft ook niets meer gedronken of gegeten. Toen ik thuiskwam hebben we geprobeerd om hem avondeten te geven maar na 2 happen begon hij te kokhalzen en heeft hij weer alles uit gespuugd, incl zijn reservekleertjes etc...Echt zo zielig. Het kwam uit zijn neus! Net maar snel gebadderd en hem in bed gelegd. Ook heeft hij vandaag maar 1! kleine plasluier gehad...Jee, weet het echt even niet meer!
@Lisette: leuke foto's. Jarissa krijgt haar warme hap aan het einde van de middag. Soms met een toetje. Vaak doet ze dan nog een minidutje. Rond half 8 (dus zo'n 3 uur later) krijgt ze nog een fles. @Bab: veel succes met je nieuwe baan! Arme Luuk. Het zit hem niet mee. Dikke knuffel voor hem. En voor jou, niet leuk je kleine man zo ziek. @Jodi: beterschap meid. @Cellie: Jarissa eet hetzelfde. Alleen hier gaat er nog wel een fles in aan het einde van de dag. @runner: van harte gefeliciteerd meid! Of zoals ze hier zeggen: dat je maar een oud wijf mag worden. Mooie update van Ruben hoor. Hier pas eind januari weer CB. Wij slaan een keer over. @fredje: Jarissa drinkt de fles ook altijd zelf leeg. Nou ja, das logisch natuurlijk maar ze houdt hem ook zelf vast. Nu ze zo verkouden is en haar neus verstopt zit, moet ze af en toe even de fles loslaten om te kunnen ademen. Ook dat regelt ze helemaal zelf. Zo leuk! Haha, waar je als moeder al niet trots op kunt zijn. @Daphne: nogmaals een hele dikke knuffel voor jou. Veel sterkte meid. Wat zal het moeilijk voor je zijn. Sowieso de situatie al maar dan ook nog al die hormonen in je lijf. Hou je taai. Hond is nog steeds ziek en huis stinkt nog steeds een klein beetje. Jakkie. Vandaag de enige dag dat Ron en ik 's avonds beiden thuis zijn. Ik ga dus lekker bankhangen met hem.
@ daphne knuffel van ons @ pendrag beterschap met je hond.een veel hangplezier met je mannetje @ runner happy birthday!
Goedemorgen! Wat is het stil hier? Iedereen aan het werk? Ben thuis vandaag, gelukkig! Luuk is erg ziek! Althans hij oogt niet echt doodziek maar spuugt alles wat hij binnen krijgt binnen 5 minuten weer uit. Ook plast hij sinds vannacht niet meer. Ben net terug van de HA! We hebben motilium meegekregen omdat hij nog niet echt uitgedroogd is. Ze hoopt dat dit helpt en hij weer wat binnen kan houden. Zodra het vanavond niet beter is moeten we naar huisartsenpost en wil ze dat hij door KA wordt gezien.....Gatsie, het gaat ook nooit snel bij hem over. Maak me nu echt zorgen! Vanmorgen om half 7 heeft hij een complete fles over me heen gespuugd, echt projectielspugen. Zo zielig! Hij heeft dus zondagmorgen 11.00 uur voor het laatst een fles gedronken die binnen bleef! Vind dat wel erg lang duren. Heb hem net zetpil gegeven en in bed gelegd. Als hij wakker wordt ga ik maar weer een flesje proberen!
Succes Bab28, het klinkt bijna eentonig, maar Motilium heb ik ook gehad bij mijn zoontje, voor zover ik me kan herinneren was dat wel goed spul. Beterschap!
Bab: even snel een antwoord want ook hier een ziek kind (en zieke papa). Spuugt ook alles onder (bedje, kinderstoel, mij) en gisteren ook bij de ha geweest omdat ze koorts had. Die kon niets vinden maar moesten haar wel goed in de gaten houden. Vandaag nog 2x telefonisch contact met hem gehad. Geven haar nu steeds kleine beetjes drinken of melk. Rest spuugt ze ook zo weer uit. Schijnt dat er een buikgriepvirus heerst. We moeten haar goed in de gaten houden dat ze niet uitdroogt en/of vlekjes krijgt en geen koorts. Sinds vanmiddag ook hele dunne ontlasting, die helaas niet in de luier blijft. Morgen weer overleg met HA. Daphne: veel sterkte! Rest reageer ik later wel op, ga snel de was van 2 zieken doen.
@Lente: Die 2 van ons zijn echt voor elkaar gemaakt! Arm meisje! Ben net terug van ons 2e bezoek aan huisarts. We kijken het tot 20 uur vanavond aan en anders moeten we naar het zh. Luuk spuugt ook alles bij elkaar, vies he? Was me helemaal suf, boxkleed is nu aan de beurt. Moet hem zo 10 cc ORS per 20 minuten geven, alleen is hij doodmoe dus heb hem in bed gelegd. Beterschap voor jouw meisje!
Meiden, hier ook al slecht nieuws. Bij thuiskomst net heb ik onze hond Esta dood aangetroffen. Ben helemaal verdrietig...