@Lente: ik wacht ff tot deze mooie gordijnen een beetje uit mn hoofd zijn verdwenen en dan ga ik lekker op zoek naar wat anders moois! Heb al wel wat moois gezien dat echt betaalbaar is maar is net even minder mooi. En ach, we kunnen nog best even zonder gelukkig. Op de brinta zelf staat vanaf 1 jaar. Volgens mij is het grootste verschil dat Brinta in een fles echt niet wil (de vlokjes zijn te groot) en bambix wel. Dus als je al een bordje gebruikt (daar ben ik dan 's ochtends om half 8 echt nog niet wakker genoeg voor) dan kan brinta volgens mij prima!
@Lente: is zeker een mooie datum! Maar omdat ik het gevoel heb overtijd te gaan lopen, gaan wij vooralsnog voor de 20ste: 20082008, ook mooi toch? Maarre, als brusje besluit de 8ste te komen: ze is van harte welkom!
@Bab28: Leuk, toch weer op zoek naar een paard. Fijn dat je je weer beter voelt. Wat een gedoe dat Luuk mogelijk toch een afwijkende heupstand heeft, zeker omdat je keer op keer hebt gevraagd dat te controleren. Hoe is het nu met Luuk? Koorts alweer gezakt? Grappig dat hij de naam van de hond kan zeggen. Daan zegt nu telkens zijn eigen voornaam. Raar dat ze zeggen dat Luuk onder het gemiddelde groeit, Daan is denk ik even zwaar en zelfs iets kleiner (ik schat hem zo'n 80 cm). En bij hem zeggen ze telkens dat hij 'het zich kan permitteren wat minder te eten'. Lucht jij je hart maar lekker hier hoor, is helemaal niet erg. Sterkte met de crisis, misschien is zijn manier om om te gaan met wat er gebeurd is door zijn kop in het zand te steken. Toch proberen te blijven praten, hem duidelijk te maken wat het met jou doet. @Pendrag: Jarissa al wat opgeknapt? Daan slaapt de laatste paar dagen en nachten erg onrustig, wij vermoeden dat er nog meer tanden en/of kiezen aankomen. Hij was vandaag ook erg moe en humeurig. Dus nu maar een zetpilletje gegeven, hopelijk slaapt hij vannacht dan rustig. Spannend bij de vk, hopelijk blijft je bloeddruk binnen de marges. Jammer van de gordijnen. @daphne78: Fijn dat alles gelukt is met het plaatsen van het spiraaltje. Leuke foto's van de dametjes, zowel die van jou als van Appie. Duimduimduim dat je een positieve indruk hebt achtergelaten tijdens je sollicitatie! @Cellie: Daan krijgt 's morgens een bord met pap, en melk uit een tuitbeker. Het enige dat hij nog uit een fles wil drinken is sap. @Lisette28: Sofie's schema lijkt aardig op dat van Daan. Avondeten eet meneer tegenwoordig gewoon met ons mee, je hoeft hem echt geen potje of wat anders afwijkends te geven want dan houdt hij zijn mond stijf dicht. Hoezo sprongetje... Hoe gaat het met jou, voel je je nog steeds goed? @MamaDeLuxe: Sterkte... ook al was je zwangerschap onverwacht, toch hoop je dat alles goed gaat. @Lente: Gewone Brinta hebben wij onlangs geprobeerd. Dat viel niet in de smaak, het is namelijk niet gezoeten. En het klontert veel sneller dan Bambix. Dus we zijn maar weer teruggegaan naar Bambix 12 maanden. En Bambix muesli 15 maanden vindt hij ook erg lekker. Smaakt naar zoete rozijntjes. Bij jou ook al zo'n aanstelster lees ik. Daan kan zich ook erg goed aanstellen, en de laatste dagen doet hij dat ook veelvuldig. Als hij zijn zin niet krijgt, als iets niet lukt, soms gewoon om niets. En hij maakt van het ontbijt en van het avondeten een grote heisa. Meneer wil persé zelf eten en hij wil persé wat wij hebben, liefst ook nog van ons bord en met ons bestek. En na een paar minuten heeft hij het gehad in de kinderstoel en begint hij te rukken aan zijn slab en alle kanten uit te draaien. Er is op dat moment echt geen land mee te bezeilen. Ik moet op zulke momenten echt even tot 10 tellen of weglopen, anders ontplof ik. En weglopen, dat mag ik ook weer niet van hem. Zo blijven we bezig. Groetjes, Wendy
brinta is vanaf 1 jaar, sofie at eerst een volwassen portie (220 cc melk en 6 eetlepels brinta) maar nu is ze lekker stevig geworden en eet ze iets minder pap. Grootste verschil met babypap is dat het niet zoet is. sofie houd er wel van!
Hier dus allang geen fles meer, vandaar dat ik het me afvroeg. Hier alles uit een tuitbeker of een pakje met rietje, al was het wel ellende om de juiste tuitbeker te vinden zonder geknoei vooral, ik heb een aardige collectie staan....zonde van het geld, maarja. En qua melk ook gewone melk, en zeker geen poedermelk meer. Eigenlijk eet hij gewoon wat wij allemaal eten. (Er zijn wel dingen die ik liever niet geef, witbrood bijvoorbeeld, hij krijgt altijd donkerbruin) Maarja als een van de kinderen hier dan een witte boterham met hagelslag eet...tja dan komt hij graag een hapje bietsen, daar doe ik ook niet moeilijk over hoor En ik ben voorzichtig met producten met noten, hij mag bijna alles op brood, maar pindakaas durf ik dan weer niet Pap dus ook van een bord, Brinta hier ook geen klontjes, maar hij vindt de melkpap van Nestlé wel lekkerder, maar dat is eigenlijk een bord zoete troep, kleefzooi, maar het valt in de smaak Heel soms wel is een potje Olvarit maaltijd, als wij een pizza eten ofzo, patat met een frikandel doet hij gewoon mee...haha...maar Olvarit is hij niet dol op, ik kies tegenwoordig voor de enkele keer maar de macaroni/spagetti variant, die gaan er nog wel in Mijn vraag was ook niet bedoeld als negatief hoor, mij maakt het niet uit, was gewoon nieuwsgierig.
Cellie: vond het wel een goeie vraag van je hoor. Inderdaad die tuitbekers :S, hier bevalt de Nuby flip-it nog het beste. Of de groene tuit van Avant op het flesje. Uit een normale beker drinken gaat ook perfect, maar daar wil ze ook nog wel eens mee gaan lopen en schudden zoals met rietje/tuitbeker, vind mama toch iets minder. Inderdaad een potje als wij iets eten wat voor haar niet handig is om mee te eten zoals pizza (krijgt ze echt niet weg). En pindakaas geef ik ook nog niet, werd bij ons op CB ook afgeraden. Hier af en toe een boterham met zoet, maar meestal iets hartig. Vind ze ook lekker, en zolang de hagelslag oid niet op tafel staat... Hoe gaat het leven verder Cellie, alles lekker op de rit. Aan je hyves te zien geniet je enorm! Pendrag: voor de snelle pap in de ochtend wil ik nog wel eens een kant en klaar pakje (Friso oid) in een fles doen, die drinkt ze dan zelf. Lekker makkelijk idd. Ohja 20082008 is inderdaad ook een hele mooie datum. Toen je 'm zo typte drong het pas tot me door. Wendy: wat jij beschrijft had zo uit mijn mond kunnen komen. Zitten denk ik in hetzelfde sprongetje. Lisette: die musli had ik ook gekocht, maar ze vond 'm niet lekker.Ga ook maar eens de gewone Brinta proberen.
@Lente; het gaat helemaal super! Eigenlijk helemaal gewend aan onze jongste aanwinst, eigenlijk alsof het nooit anders geweest is, heel gek is dat. Die krijgt trouwens de fles Er staan nieuwe foto's op mijn Hyves van mijn oudste kind, ik ben zooooooooo trots! Morgen gaan de 2 jongste samen op de foto! De oudste 3 gaan morgen voor 3 weken weg naar hun vader, ze gaan zondag voor 2 weken met hem naar Griekenland! ) (Mijn vriendin is haar hobby uit aan het breiden en wil graag oefenen op mijn kinders, lachen hoor!) Dus iemand nog een fotograaf nodig, ze woont bij mij in de buurt
Wij hebben die loops uitgeprobeerd, en Sam wilde het echt niet. Had het al van een vriendin gehoord, haar zoontje wilde het ook niet, sterker nog: haar hond lustte het zelfs niet whahaha. Dus hier nog bambix met gewone melk. Cellie, ook ik geef alleen maar bruin brood. En heel af en toe krijgt ze een wit bolletje, of een witte tosti als we ergens aan het lunchen zijn. Op brood krijgt ze altijd iets hartigs en iets zoets. En ze krijgt hier wel al pindakaas. Ook leuk.. ik beleg de boterham heel erg dun en mark heel wat dikker En over het zelf eten, gisteren hadden we spinazi met een vissnitzel (niet echt jammie maar ja, moet je ook een keer geprobeerd hebben) en gekookte aardappels. Ik was ondertussen ook al bezig met voor Mark en mij de aardappeltjes even te bakken. Ik had Sam al een lepeltje gegeven met spinazie, en vork op het bordje gelegd (voor de vis en de aardappels), kom ik terug bij Sam, bijna alle spinazie weg en had ze dus met het vorkje voor elkaar gekregen (alles wat ze erop moet prikken is te moeilijk hihihi) Rianne, jij hebt toch ook het spiraaltje? Voelde jij dat in het begin zitten (als een tampon of zo)? En voor de sollicitatie ik heb mijn twee referenties opgegeven. En ik weet dat ze beiden erg positief over me zijn en ook erg vereerd zijn dat ik ze heb gevraagd
@Wenniepenny: met Jarissa gaat het weer uitstekend. Daan klinkt als een heel leuk jongetje! Hihi, voor jou af en toe vast wat minder maar ik zie het helemaal voor me: meneer weet precies wat hij wil en hij wil het natuurlijk ook NU!. @Lisette: ik ben iedere keer weer verbaasd als ik je banner zie. Voor mn gevoel zit er meer tijd tussen onze zwangerschappen maar het scheelt echt maar een paar weken. Stel ik beval in week 42 en jij in week 37 dan schelen onze baby's maar 3 weken. Grappig hoor. Hoe verloopt je zwangerschap verder? @Cellie: hier maar 2 tuitbekers. Die van Difrax deed het eerst erg goed tot Jarissa doorkreeg dat ze door heel hard te schudden het ventieltje los kreeg. Nu gebruiken we de tuitbeker van Friso. En die bevalt echt heel erg goed. Jammer dat je zo ver hiervandaan woont. Anders was ik graag in contact gekomen met je vriendin. Zulke foto's zijn toch altijd mooier dan zelfgemaakte kiekjes. Wat een rust/stilte zal dat straks bij jullie zijn. Even heerlijk genieten van je beide jongste jongens. Maar ook vast je oudste missen. Berichtje van runner: haar pc is definitief overleden. De pcmeneer is nu met vakantie. Volgende week is ze weer even online. @Daphne: hier zijn de loops en muesli ook geen succes! Spannend hoor, je sollicitatie.
Hey meisjes, ook ik weer in het land der internettenden (mooi woord?) @ Cellie, 3 weken zonder de oudste 3, dat is nogal wat. Lekker voor hen een zonnige vakantie! Wanneer moeten ze weer naar school? Bij ons zijn de schoolvakanties maandag alweer voorbij. (zijn ze trouwens alle 3 van dezelfde vader?) @ Pendrag, je houdt het goed vol. Je bent vandaag zover als ik was toen Ted werd geboren. Tja en die gordijnen... laten we daar maar geen woorden meer aan vuil maken @ Daphne, mooie foto's hoor! Je was zeker wel weer een fortuin kwijt? Wij hebben ook 1 keer foto's laten maken van Ted en dat was alles behalve goedkoop. @ Bab, leuk dat je met je zus mee kon naar de nekplooimeting. Toch weer heel bijzonder. Nu maar hopen dat het met Luuk de goede kant op mag gaan. En jullie relatie natuurlijk ook. @ alle overige knuf! Bij ons is het druk. We zijn nu officieel bij schoonvader in, en probeer me te schikken, wat af en toe toch een beetje moeilijk is... Voor Ted is het ook weer moeilijk met zijn ritme, vanochtend werd hij heel vroeg wakker. Maar bedacht dat als ik het raampje dicht doe hij misschien langer slaapt. Het is niks voor hem om zo vroeg wakker te worden.... Tedje krijgt ook geen fles meer, hij heeft er geen zin meer in. Heb het wel een tijdje in ere gehouden voor het knuffelmoment, maar 2 slokjes is toch een beetje weinig. Verder drinkt hij uit een tuitbeker van Nuby, of uit een gewone beker of een pakje met een rietje. (het laatste zijn we nog aan het leren ) Nu dat ik ben gestopt met de pil, voel ik me stukken beter. Tuurlijk voel ik kleine pijntjes, maar geestelijk voel ik me zoveel beter. Denk dat ik hierna toch eens ga kijken voor iets anders... Tedje loopt trouwens ook een beetje met zijn voetjes naar binnen, mij is ook verteld dat dat normaal is, maak me er maar geen zorgen over. Zo meisjes dat was het weer voor even. Poppelepé maar weer
Vergeet steeds te vertellen: Jarissa loopt los! Sinds vorige week woensdag. Ze wandelt nu zelf hele stukken door het huis. Het gaat nog wel in een bejaardentempo maar wel handig hoor! Nu kan ze aan de hand naar de auto lopen b.v. Scheelt toch weer, die goede timing van haar. Hoef ik niet steeds met 2 kids te sjouwen straks.
Cellie: hahaha prachtige foto's, vooral die met de 2 meiden op de roze achtergrond. Zulke foto's zijn uniek. Kennis van mij is ook voorzichzelf begonnen als fotografe en heeft van ons toen ook hele mooie foto's gemaakt. Erg leuk om te hebben. Lang hoor 3 weken, pfff. Maar wel fijn voor hun dat hun vader ze meeneemt op vakantie. Pendrag: gefeliciteerd met de wandelende dame! Lekker he. Hier is ze zo snel en in de buggy wil ze bijna nooit, dus moet haar echt goed in de gaten houden/hand vast houden. Vanmorgen ook op de markt, gelukkig nog rustig maar anders gaat ze toch echt de buggy in. Dan krijgt ze bij de groeteboer wel een aarbei en bij de bakker wel een koekje, dan vind ze het niet zo erg. hahaha Daphne: goed zeg van je soll. zal voor je duimen. Ik heb maandag weer een gesprek bij een super leuk bureau (is alleen wel voor 4 dgn). Verder vorige week nog bij W&S gespecialiseerd in parttime/duobanen geweest voor intake, hoop dat zij iets weten te vinden!
He meiden, Ik ben weer helemaal zielig alleen dit weekend (Arnaut is met vrienden aan het zeilen) normaal niet ze vervelend meer Sofie is wel er sip de laatste dagen, Ze is echt het zeuren aan het uitproberen. Maandag lekker een midweekje naar 's Gravezande in een stacaravan, heerlijk, hoop dat het weer meewerkt. @Pendrag we schelen zeker niet veel, ach ik zal vast weer rond de 42 weken bevallen alhoewel ik vandaag wel 2 weeen (denk ik, au) heb gehad. Met mij verder alles prima, nette bloeddruk, geen vocht, geen last van de warmte en slaap goed s'nachts. Alleen als ik te veel loop krijg ik last van mijn schaambeen, dus bakfiets ik gewoon heel veel, gaat prima! Wel al meer aangekomen dan vorige zwangerschap bij elkaar (15 kilo). Na vakantie nog 3 daagjes werken en dan verlof, hoop hier ook nesteldrang te krijgen maar nog geen spoortje , hihi Groetjes Lisette
@marjanne, ja de 3 groten hebben dezelfde vader. (Vanwaar die vraag?) Ze zijn vanmorgen opgehaald en komen over 3 weken pas weer thuis. Hier beginnen de scholen pas op 1 september, dus nog 3 weken. Vanavond weer foto's maken, vriendin heeft er zin in, nu de 2 kleintjes, ben benieuwd. De allerkleinste zal wel lukken, maar die dreumes zal vast lastig worden....we zien wel
Weet je wat mij ineens opviel.... wij hebben sinds feb 2007 363 pagina's gekletst... De feb 2008 mama's maarliefs 2485 pagina's! BIZAR!
T zijn er daar vast veel meer Cellie, en misschien is ons huis schoner en onze kinderen meer geknuffeld...?
@Mamadeluxe: haha, huis schoner? Al moet ik zeggen, met mn huidige nesteldrang kan ik eindelijk onverwacht bezoek ontvangen. @Cellie: vanmiddag voor de gein eens geprobeerd melk uit een beker. Reactie: heftig nee schudden, melk hoort uit een fles! Uit een (tuit)beker drink je al het andere. Grappig, zo klein en dan al precies weten hoe je het hebben wilt! Geniet lekker van je kleintjes (toch heel bijzonder) en veel plezier met foto's maken. @Lisette: fijn dat je zwangerschap goed gaat. En ik wens je een heel goed weekend met een voorbeeldige Sofie!