ja meiden, aftellen kan nu echt beginnen. Hoop wel dat we het allemaal zeker tot de 37 weken volhouden. Heb zelf al vanaf het begin het gevoel dat ik eerder dan de 10e zal bevallen, we zullen zien. Hebben jullie er een voorgevoel over (gehad en klopte dit)? Voor jou ook wel heel spannend he Maisy, je bent toch aantal keren te vroeg bevallen?
Ja klopt, van het weekend rommelde min buik ook heel erg dan breekt het zweet me gelijk uit hoor en ik verbeeld me dan dat ik vocht voel enzo Gelukkig is alles rustig weer nu.
NOu,we moeten ze idd minimaal tot de 37 weken bij ons houden hoor dames! Haha,de meiden zitten speculaaspoppen te versieren..leuk joh! Was een goeie van Sinterklaas om die in hun schoentjes te stoppen ( Bij AH verkrijgbaar voor degene die ook Sint zijn )
Judith, ja die vond ik ook zo leuk,maar die bewaar ik tot 5 dec zelf dan vieren we pakjesavond met mijn moeder, vanavond mogen ze hun schoen zetten, ze hebben het hele huis al afgespeurd wat ik heb gekocht voor in de schoenen ahaha die sukkels jammer voor hun dat ik het heeeeeeel goed verstopt heb, en wie zegt dat het in HUIS ligt
Ik vond ze ook erg leuk Hahaha, ja id er zijn nog meer plekken dan IN HUIS hè Hier geloven ze nog heilig in de Sint dus nog geen zoektochten, maar moetl wel steeds beter opletten waar ik iets verstop! Want de oudste kan het zomaar ineens tegenkomen hè Zal strax de fotootjes van de meiden in mn album zetten..Ziet er echt uit als kunstwerkjes
Ik begin 11 december aan zwangerschapsyoga, ook ik ben niet iemand die behoefte heeft om met andere zwangeren te kletsen,(behalve met jullie) maar het lijkt me toch wel fijn om die technieken om wat meer te ontspannen te leren en om een beetje soepel te blijven(voel me nu echt een oud wijf af en toe). Voor mij is de cursus gratis alleen als ik afhaak moet ik 56,- betalen, dus we zien wel als het me niet bevalt is het jammer maar dan stop ik er gelijk mee.
dag dames hier weer eens een berichtje van mij. gelukkig gaat het met jullie allemaal goed. hier gaat het met de zwangerschap ook erg goed. ga volgende week wel wat minder werken ga van 28 naar 20 uur. met mij zelf gaat het op en af. mis de papa van mijn kleine meisje gewoon heel erg. en er gaat zoveel door je heen nu je het helemaal alleen moet doen. nu zijn er toch gelukkig wel een hoop mensen die voor me klaar staan, maar dat is toch anders. maar goed heb nu even een dip periode maar daar kom ik ook wel doorheen. groetjes summer ps zal proberen weer wat vaker te posten
Ben ik 24 uur niet hier, heb ik gelijk 5 pagina's bij te lezen...hihihi Iedereen bedankt voor de reactie's over mijn rug e.d. Ik heb dus net ook pas gelezen van mamamia... Ik heb nog een brok in mijn keel zitten hoor, echt verschrikkelijk. Voor mij is dit mijn eerste kindje en ik zie heel erg tegen de bevalling op. Ik ben best bang voor pijn en als ik een spuitje zie dan val ik al flauw... dus hoe dit zou moeten gaan. Misschien moet ik er maar niet meer over nadenken en het gewoon maar op me af laten komen ( wat niet erg gemakkelijk is hoor )
Bedankt allemaal Mn mannetjes was heel lief voor me vandaag en dat maakt een hoop goed! @ Summer en Maisy petje af voor jullie! Ik zie (tot nu toe) niet echt op tegen de bevalling! Volgens mij kun je maar het beste zo min mogelijk weten dan maak je je ook niet zo druk! Gewoon gaan doen!
Ja Maisy en Summer, ik heb ook zeker wel bewondering voor het feit dat jullie 'alleen' moeten doen waar wij nog altijd een partner achter de hand hebben. Komt goed dames!
maisy ik heb bewondering voor jou. alleen met de 5de op komst zal een moeilijke tijd worden. maar we redden het wel. stukje van mamamia heb ik gemist. ook ik zie voor de rest niet tegen de bevalling op. zie wel wat er komen gaat. verlang er wel steeds meer naar om mijn kleine meisje in mijn armen te houden
Vandaag weer een lui dagje. Lekker uitgeslapen en rustig ontbeten/gelucht. Wasje doorgedraaid en zo wat rond gekeuteld. Nu nog ff surfen en dan op tijd op bed. Morgen weer redelijk vroeg op want de jongste dochter van mijn vriend is bij ons en mijn vriend wil morgenochtend gaan sporten. En aangezien ik wel van een beetje gespierde kerel hou, wil ik hem vooral niet tegenhouden. Omdat ik er niet van hou de kids maar eindeloos voor de tv te laten zitten, zal ik zelf toch ook redelijk op tijd op moeten staan. 's Ochtends mag ze altijd een poosje tv kijken bij het ontbijt (ze ontbijt bij haar moeder nooit dus dat is al best lastig voor haar). Daarna gaat de tv uit en gaan we leuke dingen doen. Morgen weer naar de intocht van sinterklaas en een verlangelijstje maken.
Thnx ladies en Summer het komt idd wel goed hoor, voel me ook helemaal niet echt zielig, naast de liefdesverdriet. Pendrag fijne dag morgen met de intocht!
Veel plezier morgen Pendrag met de sintintocht! Maisy, waneer isw jouw volgende vk-afspraak? Die van 18 okt is al wel een tijdje geleden hè Heb net de foto's van de kids die speculaas versieren van de cam afgehaald. Hij stond op de verkeerde stand schijnbaar, dus nu zijn ze een beetje donker..maar goed...ben ook niet de meest technische hoor! Ze staan in mn album. (Komt dat ook een beetje vol hè )
Judith, leuk hoor, Shirin die doet het al heel netjes he echt een meisje zo geconcentreerd! Ja ik had vorige week woensdag een controle afspraak maar er kwam wat tussen en heb nog geen nieuwe afspraak gemaakt, slecht he
Ach..het viel me ineens op dat er nog geen afspraak stond bij je Ja, Shirin kan zo geconcentreerd bezig zijn met iets hè! Met alles wat ze doet en leuk vindt
Aicha, had je nog niet gefeliciteerd. En het kan hier nog net, dus van harte ! Vandaag heb ik dan ook dat geweldige kraampakket gekregen van het VGZ. Het zit allemaal in een makkelijke bewaarbox, en er zit dus een luiertas bij (lime groen). Verder lekker medisch hahahaha. Net verjaardag van mijn oma gehad (is 84 geworden) en heb nog tijdje met mijn nichtje gesproken, die is nu 31 weken zwanger. Heb haar paar dingetjes verteld over de erkenning en voogdij, want zij wist dus niet dat dat wel aan te raden is. (Met name voor haar vriend). En nu is het weekeinde! Ben aan het proberen om na volgende week een week vakantie te krijgen, moet dit wel doen van dagen van volgend jaar maar tja.. in die periode neem ik ze toch niet op Ben er echt aan toe, ben moe! En dan ga ik lekker met een tante winkelen, gaan we de kinderwagen kopen. Ik vraag me ook af wie de laatste zal zijn, aangezien ik dus ook eind feb ben uitgerekend. Ik vind 28 feb mooie dag, dat is de verjaardag van mijn opa en ik heb ook zijn bloedgroep geerft. Mooie gedachte aan hem. Tot later! Groetjes Daphne