Aha....volle maan.......vrijdag pas...pfffffffffffffff Gelukkig ben ik niet de enige die ongeduldig is....Asjuh, Judith, Maisy.... en vast nog meer Nu weer even wat luchtigs.........X-factor......wie gaat er exit? Ik gok op Anja of Dorine....al blijf ik het oneerlijk vinden dat dan de jury de laatste stem heeft, nadat half nederland heeft gebeld en sms-t.
@marjanne, tja nu het bijna februari is vind ik het ook wel jammer hoor.. de ene dag mag het van mij eindelijk zo ver zijn de andere dag geniet ik nog volop van mijn buikje
mee eens .. X factor..misschien dorien naar huis of zo ..heeft idd. weinig nut om te bellen of smsen marjanne ...ik aan 1 kant ook hoor ...vind het ook wel fijn als de kleine trappelt enzo ..maar toch hou ik haar liever in mijn handen zonder harde buiken
Maj ik vind het ook dubbel aan de ene kant wil ik hem er nu uit aan de andere kant weet ik dat dit zowiezo voor een hele tijd de laatste zwanegrschap is, en wrsch, helemaal de laatste...zeker zeggen doe ik het nooit natuurlijk, maar zo zie ik het nu iig.
De ECHTE (ok wat is echt...) Februari baby is nog niet geboren....... alle januarimams zijn ook nog niet bevallen...wie weet is daar de 1e februaribaby wel bij! @maisy, ja flauw hé dat bij x-factor......en hoe vind je dan de voorspelling van Henk....die noemt gewoon 2 namen van Henk-Jan's groepje. Tot noch toe was het Henk-Jan die de doorslaggevende stem had, omdat 'zijn' artiesten niet in de gevarenzone staan/stonden.
Nee Marjanne....ik geloof niet dat ik die buik zal missen, dus voor mij niet dubbel deze keer. Bij de andere 3 riep ik altijd dat ik het zwangeren zo leuk vond...dat heb ik nu dus niet. Of dit de laatste is, durf ik niet te zeggen, dat zie ik allemaal nog wel....maar zoals ik me nu voel....ja de laatste....hahahahaha.....maar ik weet dondersgoed....straks ben ik het allemaal gewoon weer vergeten en doe ik het gerust weer!
Ik wil bevallen bij volle maan, halfvolle maan, maansverduistering, nieuwe maan, gewassen maan, noem maar op! Oftewel...... NU! Ik zal mn buik niet missen hoor denk ik! En al zeker de BI niet. Zoals ik er nu tegenaan lijk is dit wel mijn laatste zws. Ik ben deze keer zo enorm veel pijn (gehad) van mn BI, das niet leuk meer en als de volgende nóg erger zou zijn...nee dank je dan..dat trek ik denk ik niet nog een keer en dan met 3 kids om me heen..
Idd Judith dat is heel begrijpelijk... @marjanne, ja ik vind het allemaal heeeeeeel leuk, zwanegr zijn, baby's, moeder zijn, peuterende, kleuterende en puberende dochters, kvind t allemaal leuk ZELFS alle was dat ik er van heb
Ik heb ook geen kleintjes verder hé....hele brave zelfstandige kindertjes. Allemaal al lang en breed naar school, nog een jaar gaat er 1 naar de middelbare! En ik ben net 31, dus alles kan nog....hihihihi
maarrrr... er is ook nog een IK.. en ik wil heel graag min opleiding afmaken, dus we zien wel, eerst dat en dan who knows... Ik ben nog jong zat!
goedenavond iedereen, alles goed hier nog. kom eens effe kijken of er al nieuwe mamatjes bijgekomen zijn