Hé wat balen voor Judith, daar had ze natuurlijk helemaal niet op gerekend... Judith: We denken aan je en hopen dat die knul van je een beetje haast gaat maken ....
Ooooo wat balen voor Judith! Hoop dat het maar gauw doorzet en dat ze niet tot morgen vroeg hoeft te wachten!
in elk geval een klein voordeel dat ze weer thuis is, want ze wilde graag thuisbevallen. Hopelijk zet het nu snel door nu ze thuis is en even rust.
hoop het niet voor je... die van jou komt gewoon heel snel binnenkort. misschien ook wel morgen. Judith had voor jou toch ook de 31e?
Ik wil ook bevallen! Ik koop veel te veel voor die kleine....tja je moet wat als je je gaat vervelen....was vanmorgen ook nog even bij HenM, gelukkig heb ik nog 3 kids
Ik ga even strekken.. de beep zit zo onder mn ribben te drukken.. gelijk maar even het bed verschonen... Kan ik altijd van genieten schone frisse laken Tot strakjes maar weer!
@ikenkleine , njah kweet niet of ze dat doen, ja die prop had ik zowiezo deel van verloren, maar die maakt je lichaam ook weer aan hoor, als er nisk gebeurt. @cellie, ja gelukig hebben wij nogal wat afleiding he met meerdere kids, bij mij vliegen de dagen toch weer voorbij, ook al ben ik ongeduldig.
Cellie/Maisy; wel fijn die afleiding van nog wat kids. Bij mij beginnen de dagen allemaal wel een beetje hetzelfde te worden. Lang lopen gaat niet meer, autorijden ook niet, dus kom bijna nergens meer... van mij mag dan ook de bevalling snel komen, maar ga er maar vanuit dat dit nog op zich laat wachten. Hier schieten de dagen dus niet echt op
@ikenkleine, toch in beweging blijven hoor, ik blijf ook van alle snog doen, dat helpt wel zeggen ze.
ja blijf zeker in beweging. Elke dag ff boodschapje doen en huishoudelijke taken (het is hier nog nooit zo netjes geweest), anders wordt ik helemaal gek. En stijf. Ga weer een verdieping lager, kom straks nog wel ff spieken hier.